Чт, 09-05-2024, 15:51

14:07
Порту – Шахтар – 5:3 – огляд матчу зі скандальним м'ячем Сікана

Шахтар програв Порту у вирішальному матчі групового раунду Ліги чемпіонів та зіграє у Лізі Європи. Дивіться відео голів і огляд матчу на "Футбол 24".
Ліга чемпіонів
6 тур
Порту
5 : 3
Шахтар
22:00 13:12:2023
9’
Вандерсон Галену
43’
62’
Мехді Таремі
76’
Пепе
82’
Родріго Консейсау

Данило Сікан
29’
Стівен Еустакіо
73’
Егіналдо
88’

Шахтар поїхав у Португалію з завданням перемогти. Тільки три очки виводили "гірників" у плей-офф Ліги чемпіонів. Однак українська команда пропустила швидкий гол. Досвідчений Пепе закинув з глибини, м'яч долетів до Еванілсона, а той викотив на порожні ворота Галену.

Шахтар не зміг вийти у плей-офф ЛЧ, програвши Порту в битві з вісьмома голами – Сікан став першим після Шевченка

У середині першого тайму Шахтар зрівняв рахунок. Гол вийшов дещо скандальним. Степаненко закинув на фланг Зубкову, а Олександр хитнув свого опонента та зробив ідеальний пас на Сікана. Данило з двох метрів загнав м'яч у сітку. Лайнсмен зафіксував офсайд, гравці Порту зупинилися, а Сікан дограв епізод і забив. VAR виправив помилку лайнсмена і зарахував гол, шо обурило португальську команду.

Порту відразу ж відновив перевагу в рахунку, грамотно розігравши стандарт. Українці не розібралися у власному штрафному майданчику, а Галену потужним ударом поклав м'яч точно в кут. Різнику завадив рикошет від ніг Бондаренка.

У другому таймі донеччани привезли собі третій гол, коли Судаков через непорозуміння з партнерами обрізав команду. Галену до двох голів додав асист, скинувши м'яч під удар Таремі – форвард не залишив шансів Різнику.

Шахтар повернув інтригу автоголом. Різник від воріт виніс на Сікана, а Данило виграв боротьбу, накрутив Кардосу та прострілив вздовж воріт. М'яч рикошетом від Еуштакіу залетів у сітку. Однак інтрига миттєво зникла. Порту забив четвертий – Пепе найкраще зорієнтувався під час подачі кутового. На останніх хвилинах команди ще раз обмінялися голами – видовищні 5:3. Порту з другого місця групи H вийшов у 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Шахтар опустився в Лігу Європи, а свого суперника отримає 18 грудня.

Категорія: Ліга чемпіонів УЄФА | Переглядів: 447 | Додав: futbolUA

Друге коло: Прем’єрна перемога "Динамо" та інші результати
Новачок "Динамо" зіграв за збірну Бразилії
Болгарський півзахисник донецького "Металурга" Янков перейшов в "Ростов"
П’ятірка клубів для Жо
"Металіст" зацікавився форвардом польського "Лєха"
"Жиліна" оновила динамівський антирекорд ЛЧ зразка 2007 року, пропустивши 19 голів
Рац хоче зіграти з "Барсою" у фіналі ЛЧ
Оди Мессі: швидкість - фантастика, його гра як оргазм і взагалі не факт, що він людина
Гомес: Важко бути джокером