Пт, 26-04-2024, 15:47

21:07
"Олімпік" і "Волинь" розписали результативну нічию на важкому полі

"Олімпік" та "Волинь" не зуміли виявити сильнішого у Києві в матчі 19 туру УПЛ - 1:1.

Із перших хвилин матчу суперники змушені були боротися не лише один з одним, але й з важким полем, адже газон стадіону імені Баннікова вкрив рясний сніг. Втім, навіть попри це команди намагалися не відсиджуватися в обороні та створювали моменти. До перерви найкращу нагоду, щоб відкрити рахунок, втратила "Волинь". На 45-й хвилині підопічні Кварцяного в одній атаці завдали 5 ударів по воротах Махардзе, однак на шляху м'яча вчасно опинялися то голкіпер донеччан, то захисники.

За декілька хвилин після свистка про початок другого тайму господарі зуміли вийти вперед. Моха здійснив сольний прохід та виконав передачу на Матяжа, який на замаху прибрав захисника і з-за меж штрафного майданчика пробив прямісінько у кут воріт. Втім, радів "Олімпік" недовго. Полянському вдався класний удар а-ля Роналду зі штрафного, з яким не зумів впоратись Шуст. В кінці гри "Волинь" могла вирвати перемогу, однак Махарадзе здійснив дивовижний сейв після дальнього пострілу Богданова.

У підсумку "Олімпік" із 17 очками в активі залишився на 8 місці, а "Волинь" продовжує посідати 12 сходинку (13 пунктів).

Україна. УПЛ, 19 тур

"Олімпік" - "Волинь" - 1:1

Голи: Матяж, 51 - Польовий, 54

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4848 | Додав: adminA | Теги: Олімпік і Волинь розписали результа

Михалик: Коли граємо в морозну погоду, одягаємо теплі шкарпетки
Маркевич: "Металіст" повинен фінішувати мінімум в трійці призерів