Пт, 26-04-2024, 11:57

19:46
"Олександрія" - "Дніпро" - 1:5. ВІДЕО

Дніпропетровське "Дніпро" здобуло переконливу перемогу над "Олександрією", повідомляє holosUA.com.

У цьому поєдинку команди вирішили усі найважливішв події відкласти на другу половину зустрічі. Хоча перший гол у матчі "Олександрія" забили ще до перерви, це взяття воріт загубилося серед усього цього, що відбувалося після 15-ти хвилинного відпочинку.

Команди спокійно розпочали це протистояння. Але "Дніпро" відразу ж взяв гру під свій контроль. Згодом "Олександрія" вирівняла ситуацію на полі. На 23 хвилині матчу господарі поля відкривають рахунок, і до кінця першого тайму, не дозволили підопічним Хуанде Рамоса створити щось небезпечне біля власних воріт. Але у перерві іспанський фахівець "Дніпра” знайшов потрібні слова, аби підбадьорити свою команду, яка, програючи з рахунком 1:0, зуміла наколотити 5 голів у відповідь. Все почалося на 55 хвилині, коли суддя вилучив з поля Гітченка, і призначив одинадцятиметровий. Коноплянка не схибив. Згодом у воротах Паньківа відзначився Стрініч. А те, що трапилося у проміжку між 90 та 93 хвилиною - просто вражає. Адже захист "Олександрії” буквально розсипався, і команда пропустила три голи поспіль, один за одним.

Таким чином "Дніпро” розтрощило своїх суперників, які виявилися неготовими протистояти сильнішій за класом команді із Дніпропетровська.

"Олександрія" - "Дніпро" - 1:5.

Голи: 1:0 - Гєнєв (23), 1:1 - Коноплянка (55, з пенальті), 1:2 - Стрініч (72), 1:3 - Олійник (90), 1:4 - Коноплянка (91), 1:5 - Боатенг (93)

Вилучення: Гітченко (54), Стрініч (77)

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41422 | Додав: adminA | Теги: Олександрія - Дніпро - 1:5

Форвард "Інтера" потрапив у сферу інтересів донецького "Шахтаря"