Пт, 26-04-2024, 07:14

20:11
Німеччина у серії пенальті перемогла Італію та пройшла в 1/2 фіналу Євро-2016

Збірна Німеччини взяла гору над Італією в серії післяматчевих пенальті з рахунком 6:5, та пробилася до півфіналу чемпіонату Європи.

Початок матчу вийшов спокійним, але команди встигли обмінятися небезпечними моментами. Основні події відбувалися по перерві. У другому таймі завдяки провалу в обороні Італії Месут Озіл скористався моментом, та вивів свою команду вперед. Проте, на 77 хвилині Боатенг зіграв рукою у своєму штрафному, а Бонуччі зрівняв рахунок в матчі з 11-метрової точки. У серії пенальті сильнішими були німці. Вирішальний 11-метровий не реалізував Дарміан.

Перший тайм розпочався досить спокійно. Німеччина прогнозовано більше володіла м'ячем, а Італія більше часу проводила у захисті. Вже на 15 хвилині матчу Самі Хедіра через травму покинув поле. Бастіан Швайнштайгер вийшов на заміну, та одягнув капітанську пов'язку. Хорошу нагоду довелося чекати аж до 42 хвилини. Після серії рекошетів та невдалих дій захисників Італії ситуацією міг скористатися Томас Мюллєр, який дуже легко пробив по воротах, Джанлуїджі Буффон також спокійно справився з ударом. Одразу після цього італійці могли відкривати рахунок. Едер отримав шикарний пас від захисників, та прострілив на Стураро, чий удар заблокували захисники.

Другий тайм активніше розпочали італійці, але першу реальну нагоду створили німці. Томас Мюллєр сильним ударом міг відкривати рахунок, але Буффона підстрахував Флоренці, який вибив м'яч майже з лінії воріт. На 65 хвилині Німеччина все ж змогла реалізувати свій момент. Хектор отримав шикарний пас від Гомеса, та вдало прострілив у центр. Після рекошету м'яч потрапив до Озіла, який і відкрив рахунок у матчі. Трішки пізніше Маріо Гомес мав відмінний момент, щоб збільшити перевагу. Проте, Буффон продемонстрував дива реакції, та зробив шикарний сейв. А на 77 хвилині Жером Боатенг незрозумілим чином зіграв рукою у своєму штрафному, а збірна Італії отримала шанс зрівняти з пенальті. Бонуччі впевнено переграв Нойєра з 11-метрової точки.

Додаткові овертайми переможця також не виявили, гра проходила у дуже спокійному темпі, справа дійшла до післяматчевих пенальті. Сильнішими тут виявилися німці, а вирішальний удар не забив Дарміан.

Євро-2016. 1/4 фіналу.

Німеччина – Італія – 1:1 (пен: 6:5)

Голи: Озіл, 65 – Бонуччі, 77 (пенальті)

Категорія: Футбольні новини | Переглядів: 4807 | Додав: adminA | Теги: Німеччина у серії пенальті перемогл

Свій перший матч у новому році "Динамо" зіграє проти "Маккабі"?
Гусін: На Кубок Співдружності їдемо не дурня клеїти
ФУТБОЛЬНЕ ТБ: Пряма трансляція матчу 16 туру Іспанської Прімери: "Реал" (Мадрид) - "Севілья" (Севілья)
Сабо: Калітвінцев радитиме Ліппі тих же гравців