Пт, 26-04-2024, 22:43

21:29
"Металіст" - "Зоря" - 4:2

"Металіст" на засніженому газоні у 14-му турі УПЛ красиво обіграв "Зорю", повідомляє holosua.com.

Пухнастий снігопад у Харкові створив новорічну атмосферу на матчі між місцевим "Металістом" та луганською "Зорею". Спочатку були великі сумніви, що поле насправді готове до матчу, адже кілька сантиметровий шар снігу, який прибрали з газону перед матчем знов з’явився на полі перед виходом команд.

Матч розпочався у високому темпі з атак гостей і перший тайм луганці більше комбінували і тримали м’яч під контролем. Але от до створення гольових нагод справа не доходила. "Металіст" же в першій половині більше вичікував нагоди для контратак. Наприкінці тайму гості вийшли вперед після помилки Дишлєнковіча. Але за кілька хвилин Жажа зрівняв рахунок у матчі з 11-метрової позначки.

У другому таймі "Металіст" відсунув гру від своїх воріт і практично перекрив атакувальних гравців "Зорі". Хоча в середині поля перевага луганців була помітною. Але найкраще до погоди пристосувався Жажа, який вивів команду вперед неймовірним ударом "бісіклетою". А згодом бразилець віддав прекрасну передачу на Болбата, який зробив перевагу комфортною.

Програвати з таким рахунком "Зоря" не погодилась і кинулась відіграватись. На 84-й хвилині інтригу відновив Петряк, хоча захисники "Металіста" самі привезли м’яч в свої ворота.

Проте довго інтрига не прожила і Жажа зробив хет-трик. Шевченко побіг у чужий штрафний майданчик, щоб вирвати нічию, але "Зоря" наразилась на контратаку і голкіпер не встиг повернутись у рамку воріт, Жажа здалеку забив фінальний гол.

"Металіст" - Зоря" - 4:2

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4988 | Додав: adminA | Теги: Металіст - Зоря - 4:2

ПРО ФУТБОЛ по-українськи започатковує прямі онлайн відеотрансляції футбольних матчів. Перша онлайн трансляція: ПСВ - "Металіст"
Луганська "Зоря" зіграє з "Шахтарем"
Свій перший матч у новому році "Динамо" зіграє проти "Маккабі"?
"Севастополь" скоротить склад
"Жиліна" оновила динамівський антирекорд ЛЧ зразка 2007 року, пропустивши 19 голів