Пт, 26-04-2024, 09:03

21:12
"Металіст" - "Трабзонспор" - 1:2

На "Арені Львів" харківський "Металіст" лише на останніх секундах пропустив вирішальний гол від "Трабзонспора".

Харків'яни до матчу підходили з достатньою кількістю проблем: це і проблеми в самій структурі клубу, це і проблеми зі складом. Ще й в минулому турі української першості були розтрощені своїм головним суперником "Дніпром". Натомість "Трабзон" в минулому турі турецької Суперліги розписав мирову з грізним "Фенером", тому настрій у них був набагато кращим за дніпровський. Однак Халілходжич відчував також проблеми зі складом. Тому обом тренерам слід було добре пометикувати, хто вийде в основі.

Команди почали матч із розвідки. Гра зосереджувалася в основному в центрі поля, було безліч боротьби. До воріт футболісти також не забували доходити, проте щось цікаве створити не зуміли. Перші моменти виникли в середині першої 45-хвилинки. Вільягра прокидав кулястого повз Воріса, і той потрапив йому в руку. Однак, в подальшому зв'язувалося, що ганець грав неумисно. За мить чудова нагода була у Гоменюка, але Володимир зіграв досить незграбно. Чого не скажеш про турецьку команду - Констант виявився першим на м'ячі після подачі з кутового та переправив головою сферу у сітку. Не порозумілися Гуйе та Пшеничних, і в результаті маємо - 0:1.

"Метал" швидко кинувся відіграватись, маючи суттєву перевагу над своїм суперником. Найактивнішими у складі харків'ян були молодий український талант Сергій Болбат та Василь Кобін, улюбленець львівської публіки. У повітрі пахло голом, однак на завершальній стадії харків'янам чогось бракувало. Але наші хлопці все ж свого домоглися. На 61 хвилині Володимир Гоменюк головою завершує чудову комбінацію.

Після пропущеного голу турецька команда не зуміла перебудуватися. Українці мали не одну нагоду, щоб нарешті вирвати перемогу: це і штрафний від Шавьєра, і гармата з-поза меж від Вільягри, і непорозуміння у карному, коли Гоменюк не зміг віддати останній точний пас. Але вже на останніх секундах матчу (команди навіть переграли хвилину) відзначається все ж "Трабзон". Дуже прикра поразка, однак гра, яку показала команда, додає достатньо оптимізму.

Голи: Гоменюк, 61 - Констант, 25, Пападопулос, 90+4

Склади команд:

"Металіст": Горяїнов, Вільягра, Папа, Торсільєрі, Пшеничних, Кобін, Шав'єр (Кулаков, 90), Краснопьоров, Болбат (Радченко, 79), Жажа (Ребенок, 82), Гоменюк

Запасні: Ткачук, Денчук, Березовчук, Осман

"Трабзонспор": Киврак, Явру, Белкалем, Пападопулос, Нізам, Дурсун (Екічі, 71), Меджані, Їлмаз, Констант, Воріс (Ердоган, 82), Кардосо (Ятабаре, 58)

Запасні: Доган, Езтюрк, Атік, Айдогду

Попередження: Кобін, 88 - Констант, 71, Пападопулос, 79

Категорія: Ліга Європи УЄФА | Переглядів: 4946 | Додав: adminA | Теги: Металіст - Трабзонспор - 1:2

Санта Крус: Я не є гравцем "Лаціо"