Пн, 29-04-2024, 14:56

23:00
Франція U-21 – Україна U-21 – 1:3 – відео голів і огляд моментів геніальності Мудрика

Франція U-21 – Україна U-21: відео голів та огляд матчу Євро-2023

Молодіжна збірна України переграла французів у чвертьфіналі Євро-2023. Дивіться відео голів і огляд матчу на "Футбол 24".

Євро-2023 (U-21)
1/4 фіналу
Франція U-21
1 : 3
Україна U-21
22:00 02:07:2023
19’
Райан Шеркі

Георгій Судаков
32’
44’
Артем Бондаренко
86’

Франція захопила ініціативу та тиснула на ворота України. У середині першого тайму перевага суперників конвертувалася в гол. Ле Фе розрізним пасом знайшов Барколя, той прострілив у центр штрафного, а Шеркі, обдуривши Таловєрова, загнав м'яч у сітку.

Україна вийшла у півфінал Євро-2023 – команда Ротаня сенсаційно переграла Францію й пробилася на Олімпіаду! Україна вийшла у півфінал Євро-2023 – команда Ротаня сенсаційно переграла Францію й пробилася на Олімпіаду!

Україна досить швидко зрівняла рахунок. Мудрик вирішив з флангу увірватися у штрафний майданчик, а Калюлю необачно зачепив Михайла. Арбітр призначив пенальті, VAR підтвердив правильність вироку, а Судаков впевнено реалізував 11-метровий.

Наприкінці першого тайму команда Ротаня вийшла вперед. Знову геніальністю засяяв Мудрик. Вінгер Челсі вирізав шикарний пас з власної половини на хід Судакову. Жора опинився сам на сам з голкіпером, обіграв його та оформив дубль.

У другому таймі Україна грамотно відстояла переможний рахунок, а наприкінці зустрічі забила третій гол. Бондаренко отримав пас від Назаренка, обіграв Люкеба, красиво перекинув голкіпера та зняв усі питання про переможця. Наша молодіжка вийшла у півфінал Євро-2023.

Категорія: Національна збірна України | Переглядів: 499 | Додав: adminA