Пт, 26-04-2024, 22:39

16:39
"Дніпро" - "Наполі" - 3:1. ВІДЕО

Український клуб здобув третю перемогу в трьох матчах Ліги Європи.

Продемонструвавши абсолютно командну і злагоджену гру, дніпряни по ділу перемагають одного з грандів Серії А. Великою мірою такий підсумок зумовили дві речі: напіврезервний склад гостей, а також швидкий гол від Федецького.

Та все ж, варто віддати належне організованим, практично ідеальним діям господарів поля. Вони чітко захищалися і гостро контратакували, використовуючи бодай найменшу вільну зону в обороні "Наполі". Не забивши у кількох вбивчих моментах, "Дніпро" таки подвоїв перевагу наприкінці тайму. Селезньов виграв повітря, скинув м'яч Матеусу, а той не побоявся сміливо піти на голкіпера, і таки випередив його на долю секунди - 2:0.

Напрошувався вихід Кавані, тож на старті другого тайму Маццарі кинув у бій свого основного форварда. Це несуттєво, проте схилило-таки шальки терезів на користь гостей. Пропустивши від Джуліано, вони з відкритим забралом пішли на ворота Лаштувки. Чеському кіперу довелося добряче попрацювати. Ян демонстрував чудеса реакції, тож Кавані пробив його тільки одного разу - з пенальті.

При всій повазі до "Наполі", футболісти цієї команди "напрацювали" на реноме брутальних гравців. Це і поштовх капітана Ротаня, і пряма нога в Мандзюка, і лікті в голову Матеуса, і ще багато подібних гріхів та грішків. Приємно, що українська команда на таку підступність відповідала головною зброєю - голами.

Команда Рамоса вже однією ногою у плей-офф. Найближчого переслідувача - ПСВ - український клуб випереджає на 5 очок.

"Дніпро" - "Наполі" - 3:1 (2:0) Голи: Федецький, 2, Матеус, 42, Джуліано, 64 - Кавані, 75, з пен. Попередження: Канкава, Мазух - Джемайлі, Донадель, Фернандес
Категорія: Ліга Європи УЄФА | Переглядів: 41114 | Додав: adminA | Теги: Дніпро - Наполі - 3:1. ВІДЕО

Сьомін: Хочу, щоб Шевченко зіграв на Євро-2012