Пт, 26-04-2024, 07:45

16:38
"Чорноморець" - "Севастополь" - 2:0. ВІДЕО
Одеський "Чорноморець" здобув переконливу перемогу над гостями із Севастополя.

Гол Антонова на 15 хвилині сильно вплинув на хід поєдинку в цілому. Адже "Севастопольцям” довелося на ходу змінювати усі тактичні напрацювання, що у підсумку не дозволило продемонструвати хороший результативний футбол. "Чорноморець” почувався дуже комфортно на власному полі, і такий розвиток подій їх повністю влаштовував. Однак додамо, що кримчани ще до перерви створили кілька небезпечних моментів, але цього було замало, щоб пробити надійну оборону "моряків” на чолі із Безотосним.

Після перерви на полі нічого не змінилося. Склалося таке враження, що "Чорноморець” контролює гру, водночас даючи супернику чимало простору для маневрів. "Севастополь” боровся до кінця, але чим ближче було до завершення поєдинку, тим менше залишалося сил. Відтак команда Орбу почала багато помилятися та втрачати м'яч. Гостям навіть не вдалося забито гол-престижу, відтак довелося прийняти результат 2:0, який дозволив "Чорноморцю” піднятися на 3 сходинку у турнірній таблиці.

"Чорноморець": 12. Безотосний, 4. Бергер, 11. Бобко, 29. Фонтанелло, 77. Кутас, 10. Гай, 8. Ковальчук К., 42. Зубейко, 23. Джа Джедже Ф., 69. Антонов, 99. Рієра
Запасні: 44. Паст, 2. Ковальчук П., 6. Леонардо, 32. Вангелі, 7. Прийомів, 9. Діденко, 18. Самодін

"Севастополь": 72. Литовка, 2. Федорів В., 44. Симоненко С., 36. Чижов, 18. Левандовскі М., 7. Віценець, 8. Карноза, 10. Жабокрицький, 19. Кожанов, 20. Караваєв, 92. Будківський
Запасні: 1. Чуваєв, 5. Причиненко Д., 33. Новак, 4. Дуляй, 13. Міколюнас, 50. Фарлей, 79. Кузнєцов

"Чорноморець" - "Севастополь" - 2:0

Голи: Антонов 15, Рієра 31

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4879 | Додав: adminA | Теги: Чорноморець - Севастополь - 2:0. ВІ

Англійська Прем'єр ліга: "Блекберн" - "Вест Хем" - 1:1. ВІДЕО