Чт, 02-05-2024, 00:33

17:10
"Чорноморець" - "Іллічівець" - 1:0. ВІДЕО

Одеський "Чорноморець" здобув мінімальну перемогу над маріупольським "Іллічівцем" і продовжив свою переможну серію. Тепер у команди Григорчука - п'ять поспіль виграних матчів у Прем'єр-лізі.

Доволі сумна і академічна гра одеситів була зумовлена тим виплиском емоцій, який в четвер відбувся в Албанії. Моментами складалося враження, що гравці "Чорноморця" вже почали економити сили перед стартом у Лізі Європи. В першому таймі воротарі по-справжньому не вступали в гру.

Абсолютний спокій порушив той, хто і мав це зробити. На 72-й хвилині Олексій Антонов забив шикарний гол. Форвард на лівому фланзі віддав на Бобка і відразу побіг в центр штрафного майданчика. Саме туди навісив 11-й номер одеситів. Антонов головою розстріляв ворота Худжамова. Після цього епізоду одесити закрилися на власній половині поля і не дозволили команді Миколи Павлова створити серйозних гольових моментів. Самі ж могли забивати ще: моменти були в Прийомова і Сантани.

"Чорноморець" - "Іллічівець" - 1:0

Гол: Антонов (72).

"Чорноморець": Безотосний, Кутас, Бергер, Фонтанелло, Сантана, К.Ковальчук, Гай, Прийомов, Лео Матос, Бобко, Антонов.

"Іллічівець": Худжамов, Бутко, Іщенко, Яворський, Путівцев, Ємельянов, Полянський, Федотов, Кулач, Шевчук, Мандзюк

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4825 | Додав: adminA | Теги: Чорноморець - Іллічівець - 1:0. ВІД