Ср, 24-04-2024, 23:45

19:07
Зрівняли під завісу. "Динамо" - "Баку" - 1:1. ВІДЕО

Другий товариський матч київського "Динамо" у зимове міжсезоння завершився не таким оптимістичним результатом.

Між клубами 70 років різниці в часі заснування - 1927 проти 1997. За свою історію бакинці двічі ставали чемпіонами Азербайджану. У своєму останньому поєдинку на іспанських зборах "Баку" здолав бухарестський "Стяуа" 2:0. Наразі у рідній першості сьогоднішні суперники "Динамо" йдуть п'ятими, відстаючи від лідера на 9 балів.

Нагадаємо, кілька днів тому "Динамо" здолало іспанський клуб.

Головні моменти гри

В Естепоні, де грають команди, 18 градусів тепла, погода сонячна. На старті зустрічі спокійно, а ось на 15-ій є перший гострий момент. Андрій Ярмоленко вийшов віч-на-віч з воротарем, але не пробив вчасно. Намагаючись обвести суперника, капітан киян втратив снаряд. За три хвилини Андрій фінтом звільнився від опіки і бахнув метрів з 18-ти - воротар!

На 37-ій хвилині кияни порушили правила у власному карному: Сидорчук зіграв рукою. Пенальті успішно реалізував Джавід Гусейнов - 25-річний хавбек, який провів за національну збірну Азербайджану 37 поєдинків і забив гол.

Наприкінці тайму команди обмінялися моментами. Спершу верховий удар Ярмоленка красиво потягнув Мамедов, а згодом Рибка здійснив два сейви в одній атаці.

Другий тайм закономірно розпочався з атак української команди. Ідейє пробивав у штрафному, на шляху м'яча стала рука суперника - арбітр цього разу промовчав. За кілька хвилин Ідейє та Гусєв не змогли почергово переграти воротаря "Баку".

Потім у матчі настало тривале затишшя, яке за хвилину до кінця перервав Браун Ідейє - нігерійський форвард зумів замкнути навіс Гусєва з кута поля.

"Динамо" - "Баку". 1:1 (0:1)

Голи: Ідейє, 89 - Гусейнов, 37

"Динамо" (1 тайм): 23 Рибка Олександр - 34 Хачеріді Євген, 14 Рижук Дмитро (Цуриков, 30), 33 Тремулінас Бенуа - 5 Вукоєвіч Огнен, 25 Аруна Лукман, 16 Сидорчук Сергій, 9 Безус Роман - 22 Кравець Артем, 85 Мбокані Дьємерсі, 10 Ярмоленко Андрій (К)

"Динамо" (2 тайм): 1 Шовковський Олександр 2 Даніло Сілва 24 Віда Домагой 6 Драговіч Александар 27 Макаренко Євген 20 Гусєв Олег 19 Гармаш Денис 4 Мігел Велозу 90 Беланда Юнес 11 Ідейє Браун 7 Ленс Джермейн

Категорія: Футбольні новини | Переглядів: 4955 | Додав: adminA | Теги: Зрівняли під завісу. Динамо - Баку

Станом на 17 грудня 2010 року Росія знову "втекла" від України в таблиці коефіцієнтів УЄФА
Чемпіонат Італії: "Наполі" - "Палермо" - 1:0. ВІДЕО
"Динамо" громить на виїзді БАТЕ і забезпечує собі вихід у плей-оф Ліги Європи. ВІДЕО