Чт, 25-04-2024, 05:09

23:45
"Зоря" впевнено здолала "Волинь" та вийшла до 1/2 фіналу Кубка України

В матчі-відповіді 1/4 фіналу Кубку України на "Славутич-Арені" в Запоріжжі луганська "Зоря" приймала луцьку "Волинь".

Гра завершилась більш ніж упевненою перемогою господарів із рахунком 5:0. Перший гол "чорно-білі" забили на 21 хвилині - після передачі від Джаби Ліпартії влучно вистрілив Гордієнко. Відзначимо, що Артем долучився і до другого голу, оскільки віддав асист на Івана Петряка.

Наприкінці зустрічі Паулінью не реалізував пенальті, проте за мить Караваєв все ж поклав третій, а майже перед самим фінальним свистком Олександр оформив дубль, а трохи згодом Опанасенко відзначився 5 голом у цій зустрічі.

Додамо, що після 40 хвилини "Волинь" залишилась у меншості - другий "гірчичник" перед собою побачив Міха, а на 84 хвилині така ж доля спіткала Жуніча.

Нагадаємо, що перша гра між командами завершилась нічиєю.

Кубок України. 1/4 фіналу. Матч-відповідь

"Зоря" - "Волинь" - 5:0

Голи: Гордієнко, 21, Петряк, 50, Караваєв, 77, 87, Опанасенко, 90+1

Нереалізований пенальті: Паулінью, 76

Вилучення: Горопевшек, 40 (друга жовта, "Волинь"), Жуніч, 84 (друга жовта, "Волинь")

Категорія: Кубок України з футболу | Переглядів: 4952 | Додав: adminA | Теги: Зоря впевнено здолала Волинь та вий

Новим тренером збірної Японії став іспанець Віктор Фернандес
Муту образив керівництво "Фіорентини"
ВІДЕО онлайн фіналу Клубного чемпіонату світу з футболу 2010 ТП Мазембе (ДР Конго) - Інтер (Італія)
Молодіжна збірна України зіграє товариські матчі з учасниками Євро-2011
Відеоогляд 16 туру Бундесліги. Матчі суботи. ВІДЕОЗВІТ
Юрій Сьомін найближчим часом збирається до Англії
Стеценко: Ми не вимагатимемо від Рамоса в перший же сезон потрапити в Лігу чемпіонів