Чт, 28-03-2024, 14:41

23:37
"Зоря" - "Таврія" - 0:0
Луганська "Зоря", яка у минулому турі впоралися з "Динамо", не зуміла здобути перемогу у матчі із аутсайдером чемпіонату України.

Підопічні Юрія Вернидуба провели хороший поєдинок, але не зуміли забити гол, а це найважливіше. Сімферопольці грамотно захищалися та намагалися небезпечно діяти на контратаках. Було помітно, що "Зоря” діє першим номером та контролює хід поєдинку, але водночас гравцям бракує майстерності, щоб завершальні удари були більш якісними та влучними.

У першому таймі луганці повністю переграли своїх суперників за усіма параметрами. "Таврія” просто не встигала за мобільною та швидкою командою Юрія Вернидуба. Додамо, що часто у гру вступав Кахріман, який неодноразово рятував свою команду.

Після перерви ситуація на полі дещо змінилася. "Таврія” почала діяти агресивніше та гостріше, але до гола справа так і не дійшла. Останні хвилини матчу були дуже напружені. Суперники боялися програти та втратити одне очко, особливо сімферопольці, які усіма силами захищалися та боронили свої ворота. "Зоря” пішла у ва-банк, але це бажаного результату не принесло. Відтак у підсумку нічия 0:0, яка, мабуть, більше на руку "Таврії”, ніж кривдникам київського "Динамо”.

Склади команд:

"Зоря": 1. Сантіні К., 8. Малишев (до 70 '), 14. Шуніч, 15. Вернидуб, 16. Ярмаш, 25. Білий (до 57 '), 45. Гордієнко, 6. Каменюка, 22. Любеновіч (до 66 '), 37. Хомченовський, 9. Даніло Олівейра
Заміни: 10. Ліпартія ( 57 '), 7. Худзік ( 66 '), 11. Ідахор ( 70 ')
Запасні: 19. Олійник Я., 53. Мягков

"Таврія": 1. Кахріман, 20. Буссаїді, 30. Гуменюк О., 4. Любічіч, 6. Свенссон, 19. Ярчук, 27. Гомес, 18. Назаренко, 7. Габовда, 10. Фещук (до 77 '), 21. Коробка (до 74 ')
Заміни: 8. Павленко ( 74 '), 5. Аксьонов ( 77 ')
Запасні: 31. Сітало, 24. Алію, 39. Даценко, 77. Приходной

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4988 | Додав: adminA | Теги: Зоря - Таврія - 0:0

Анелька: Я б не залишився у збірній Франції після Мундіалю у ПАР
"Динамо" та "Аякс" не змогли визначити сильнішого у київському матчі
Капелло не бачить місця для Бекхема в збірній Англії
Чемпіонат Англії. "Ньюкасл" - "Ліверпуль" - 3:1. ВІДЕО
ПРО ФУТБОЛ по-українськи започатковує прямі онлайн відеотрансляції футбольних матчів. Перша онлайн трансляція: ПСВ - "Металіст"