Чт, 28-03-2024, 19:38

18:46
"Зоря" - "Шахтар" - 1:3

Донецький "Шахтар" здобуває впевнену перемогу над луганською "Зорею" та виборює чергові золоті медалі УПЛ.

Підопічним Мірчі Луческу необхідно було не програти, але у підсумку все завершилося більш позитивно, адже команда Ахметова перемогла із рахунком 1:3

Інтрига у матчі зберігалася до 12 хвилині, поки суддя не вилучив із поля голкіпера “Зорі” за фол останньої надії. Крім цього, арбітр призначив пенальті у ворота луганців. Таке серйозне покарання дещо підкосило моральний дух підопічних Юрія Вернидуба, які перед матчем налаштовувалися на рівну боротьбу та більш кращий підсумковий результат.

Одинадцятиметровий без проблем реалізував Адріано. “Зорі” й до цього було досить важко протистояти більш досвідченому супернику, відтак тепер довелося зіграти максимально якісно, щоб не втратити пильність та не пропустили ще кілька голів.

Чисельна перевага “гірників” дала результат на 29 хвилині. Луїс Адріано оформлює дубль і здавалося, що при такій грі, забезпечує донеччанам безтурботний другий тайм. Але вже у компенсований час Любеновіч красиво виконав штрафний удар й відновив інтригу у протистоянні.

Весь другий тайм пройшов під контролем донеччан, але були моменти й у “Зорі”. Луганці грамотно захищалися й намагалися підловити суперника на контратаці. Проте у підсумку зрівняти рахунок так і не вдалося. Натомість Едуардо поставив крапку у цьому матчі, забивши третій гол на 93 хвилині. 1:3, і це означає, що “Шахтар” у цьому напруженому сезоні виборює звання чемпіона України та залишає позаду усіх конкурентів, які також були досить близькими до здобуття золотих медалей УПЛ.

Нагадаємо, що цей поєдинок відбувся у Черкасах.

Склад "Шахтаря": 30. П'ятов, 33. Срна (к), 38. Кривцов, 44. Ракицький, 13. Шевчук, 6. Степаненко, 8. Фред, 20. Дуглас Коста, 29. Алекс Тейшейра, 28. Тайсон, 9. Луїс Адріано

Запасні: 32. Каніболоцький, 5. Кучер, 77. Ілсіньо, 17. Фернандо, 3. Хюбшман, 10. Бернард, 11. Едуардо

Склад "Зорі": 30. Шевченко, 6. Каменюка (к), 14. Шуніч, 15. Вернидуб, 16. Ярмаш, 35. Грицай, 25. Білий, 37. Хомченовський, 34. Петряк, 22. Любеновіч, 94. Болі

Запасні: 1. Сантіні, 18. Малиновський, 17. Гнатовіч, 28. Будковський, 4. Чайковського, 7. Худзік, 10. Ліпартія

Голи: 0:1 - Адріано (14 пен), 0:2 - Адріано (29), 1:2 - Любеновіч (45+3), 1:3 - Едуардо (90+1)

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41101 | Додав: adminA | Теги: Зоря - Шахтар - 1:3

Сеск: У Мессі важко буде відібрати "Золотий м’яч"