Вт, 23-04-2024, 12:44

22:58
"Зоря" програла "Фенербахче" і втратила шанси на плей-офф Ліги Європи

У матчі 5-го туру групового раунду Ліги Європи "Зоря" поступилась "Фенербахче" з рахунком 0:2.

Перший тайм залишився за "Зорею". Луганці добре пресингували суперника на його половині поля і змушували помилятись турків. "Фенербахче" слабко оборонявся, постійно виникали провали в захисті, якими намагались скористатись підопічні Вернидуба. Проте вразити ворота суперника українській команді не вдалось.

В середині першого тайму Кулач забив гол, але арбітри зафіксували суперечливий офсайд. Чудовий момент мав Гречишкін, але з вигідної позиції хавбек вистрілив вище поперечини. Турки ж взагалі не мали гольових нагод.

Друга половина видалась, м'яко кажучи, не настільки успішною для української команди. "Фенербахче" взявся атакувати "Зорю" і затиснув луганців біля воріт. Команда Вернидуба не витримала тиску і на 59-й хвилині Стох відкрив рахунок у грі потужним пострілом з близько 30-ти метрів. Схоже, Шевченко міг виручити, але помилився.

Незавдовго після цього, на 67-й хвилині, турки заробили право виконати стандарт і, після зручної подачі Потука, К'яер головою вразив кут воріт луганців.

Два швидкі м'ячі стали важким нокдауном для "Зорі". Луганцям практично нічого не вдавалось попереду, зникла впевненість і стрункість оборонної лінії.

За кілька миттєвостей до фінального свистка другу жовту картку отримав Соболь і залишив команду в меншості.

"Фенербахче" впевнено довів матч до переможного завершення, "Зоря" так і не змогла оговтатись від подвійного удару турків.

"Зоря" втрачає усі шанси пробитись у плей-офф, "Фенербахче" очолив групу A.

Ліга Європи. 5 тур

"Фенербахче" – "Зоря" – 2:0

Голи: Стох, 59; К'яер, 67

Вилучення: немає – Соболь, 90+3 (друга жовта картка)

Категорія: Ліга Європи УЄФА | Переглядів: 4785 | Додав: adminA | Теги: Зоря програла Фенербахче і втратила

Крістальдо в "Металісті" не буде
"Жиліна" оновила динамівський антирекорд ЛЧ зразка 2007 року, пропустивши 19 голів