Чт, 19-09-2024, 04:06

18:50
Зоря під керівництвом Бартуловіча впевнено перемогла Оболонь – "пивовари" продовжили серію поразок

Зоря у рамках 5-го туру УПЛ 2024/25 перемогла Оболонь (2:0). Звіт про матч читайте на "Футбол 24".

Україна
5 тур
Оболонь
0 : 2
Зоря
15:30 30:08:2024
62’
Валерій Дубко

Петар Мічін
19’
Пилип Будківський
52’

Оболонь у попередніх трьох турах УПЛ зазнала трьох поразок, не забивши жодного гола й пропустивши аж дев'ять. У матчі проти Зорі команда була зобов'язана чіплятись за очки. Луганці, своєю чергою, проводили свою першу гру в УПЛ під керівництвом Младена Бартуловіча – хоча минулої осені вони вже виступали під його керівництвом проти Славії в ЛЄ. І навіть перемогли.

Втім, то було вже давно, а з Оболонню очікували непростої зустрічі. Вона такою і вийшла – кияни створили чимало гострих моментів. Особливо виділявся Суханов, який же на 2-й хвилині зайшов на лівий край карного майданчика, хитнув захисника й закрутив повз дальню дев'ять. На 31-й же він же пробивав з відскоку, поціливши у зовнішній бік сітки, а ще один постріл за кілька хвилин взяв Турбаєвський.

Зоря своїми нагодами користувалась краще, реалізувавши першу ж з них. Хоча це і нагодою важко назвати – просто у Мічіна вдався шикарний удар метрів з 22-х з відскоку. Точно в правий нижній. Саме таким чином гості відкрили рахунок на 19-й хвилині. Ще за п'ять хвилин Петар міг відзначитись зі схожої відстані, однак м'яч пройшов повз дальню стійку.

Набагато кращу атаку луганці запороли перед перервою. "Чорно-білі" вискочили у контрвипад 4-в-4, завершивши його передачею на Герреро. Нападник же з лінії штрафного завдав обвідного удару в дальню дев'ятку – трохи неточно! Зрештою, відпочивати команди відправились за мінімальної переваги Зорі.

Перший тайм виявився рівним, а от другий кияни провалили зі старту. Всього за шість хвилин після відновлення гри "пивовари" пропустили вдруге. Антюх на правому фланзі легко пройшов Будка й видав простріл вздовж лінії воротарського, а Будківський замкнув – 0:2! Так Пилип відкрив лік голам за Зорю після повернення в клуб.

За три хвилини після цього з дистанції бахнув Яцик, вицілюючи правий нижній кут. Федорівський врятував Оболонь від розгрому, виконавши ефектний сейв. Втім, вже на 62-й хвилині господарі залишились у меншості – Дубко заробив другу жовту, сфоливши проти Будківського. Пилип же ще й міг добити суперника, замкнувши подачу Антюха на 64-й, але точності забракло.

Підопічні Валерія Іващенка в останні півгодини розклеїлись, не створивши нічого. Зоря ж і третій гол забила – це Герреро прошив Федорівського після проникного пасу Мічіна. Взяття воріт не зарахували через фол в атаці. на останній же секунді Беніто вийшов сам на сам, обіграв Федорівського й покотив у порожні. Стійка зіграла за киян!

У підсумку, фінальний свисток зафіксував перемогу підопічних Младена Бартуловіча. Зоря набрала 9 очок і тимчасово вискочила на другу позицію. Оболонь залишається на дні таблиці з чотирма поразками поспіль і 1 заліковим балом в активі.

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 421 | Додав: futbolUA