Пт, 29-03-2024, 18:45

20:20
"Зоря" - "Мольде" - 1:1

У першому матчі 3-го кваліфікаційного раунду ЛЄ луганська "Зоря" на стадіоні "Динамо" в Києві розписала результативну нічию з норвезьким "Мольде".

Перший тайм команди відіграли фактично на рівних, та все ж найнебезпечніший момент втратили українці. Караваєв не зумів переграти Нюланда ударом головою після класної передачі від Хомченовського. Після ж перерви перевага була на стороні норвезького клубу, однак рахунок першою зуміла відкрити саме "Зоря". Гол світового рівня записав на свій рахунок Каменюка, який прибрав захисника і феноменальним обвідним пострілом влучив у дальній кут.

Однак, луганці, які після забитого м'яча притиснулися до власних воріт, втратили перемогу на 89-й хвилині. Свендсен був першим на м'ячі після дальнього удару. Таким чином "Зоря" зіграла у неприємну для себе нічию, і щоб проходити далі, обов'язково має забивати на виїзді.

Основні моменти матчу

Перші десять хвилин зустрічі пройшли за територіальної переваги українського клубу, однак без гострих моментів. У діях норвежців спостерігалось багато сумбуру, але саме вони першими почали створювати небезпеку поблизу воріт "Зорі".

На 12-й хвилині зі штрафного непогано пробив Тойвіо, однак м'яч пройшов повз дальню стійку воріт Сантіні. Ще через дві хвилини Чіма небезпечно завдавав удару головою - знову не точно.

На 26-й хвилині захисники "Зорі" прогавили у свої карній зоні Діуфа, який не зумів нанести акцентований удар. Українці ж відповіли супермоментом Караєва на 30-й хвилині, який не зумів переграти ударом головою Нюланда після класної передачі Хомченовського зі штрафного.

34 хвилина - Хомченовський без опіки не зумів поцілити у ворота майже з лінії карної зони "Мольде". Після цього до свитка на перерву команди гостроти не створили.

Другий тайм активніше розпочали гості, на вістрі атаки яких виділявся Діуф. "Зоря" до 60-ї хвилини не створила жодного моменту, віддавши м'яч супернику і діючи другим номером. Така картина спостерігалася на полі до 62-ї хвилини, коли Каменюка, отримавши м'яч на правому фланзі, обіграв захисника і з лінії карної зони пробив у дальній кут воріт Нюланда.

Після забитого м'яча "Зоря" притиснулася до власних воріт, за що і поплатилася на 89-й хвилині, коли Свендсен виявився першим на добиванні і не залишив шансів Сантіні.

"Зоря": Сантіні — Каменюка, Вернидуб, Білий, Ігнатьєвіч — Грицай, Чайковський — Караваєв (Писко, 76), Худзік (Малиновський, 60), Хомченовський — Будківський (Любеновіч, 46)

"Мольде": Нюланд — Д.Хестад, Форрен, Тойвіо, Фло — Габріельсен, Сінгх, Діуф (Свендсен, 69), Агналдо (Лінннес, 84) — Чіма (Хейланн, 75), Ельюнуссі

Голи: Каменюка, 62 - Свендсен, 89

Категорія: Ліга Європи УЄФА | Переглядів: 41245 | Додав: adminA | Теги: Зоря - Мольде - 1:1