Пт, 29-03-2024, 11:02

20:34
"Зоря" - "Металург" (З) - 2:0. ВІДЕО

Луганська "Зоря" здобуває впевнену перемогу над запорізьким "Металургом".

Поєдинок у Луганську розпочався досить спокійно, проте дуже швидко "Зоря” зламала гру та стала диктувати хід матчу, створюючи багато моментів біля воріт Руденка. Варто зазначити, що "Металург” виглядав дуже слабо, адже запорізька команда майже не наближалася до штрафного майданчика суперника. Щодо господарів поля, то луганці розривали захист суперників, як тільки могли. Багато разів у гру вступав кіпер гостей — Віталій Руденко, який не раз рятував свою команду. Перший тайм так і завершився з рахунком 0:0, проте було зрозуміло, що якщо така гра продовжиться у другій половині зустрічі, то у запоріжців шансів на позитивний результат просто не буде.

Після перерви гра дещо уповільнилася, проте й надалі проходила під контролем луганської команди. "Металург” не міг постійно стримувати атаки "Зорі” і на 70 хвилині поєдинку отримує пенальті у свої ворота. Галюза з одинадцятиметрової позначки не схибив. Крапку у зустрічі поставив Ідахор, забивши другий гол на 93 хвилині протистояння.

Цікаво, що на повторі чітко не видно, чи м'яч повністю перетнув лінію воріт, проте суддя вирішив зарахувати цей гол. Таким чином, "Зоря” здобуває цілком заслужену перемогу у себе вдома, а "Металург” отримав чимало корисної інформації для роздумів, адже неозброєним оком було помітно, що у команді необхідно щось змінювати, в протилежному випадку - запоріжці ризикують повернутися у Першу лігу.

"Зоря" - "Металург" (З) - 2:0

Голи: Галюза 70, Ідахор 93

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41591 | Додав: adminA | Теги: Зоря - Металург (З) - 2:0. ВІДЕО