Пт, 29-03-2024, 00:47

20:59
"Зоря" - "Металіст" - 2:2. ВІДЕО

Команди, які займають друге та третє місце у турнірній таблиці, завершили центральний поєдинок другого ігрового дня 4 туру УПЛ результативною нічиєю.

Підопічні Мирона Маркевича провалили першу половину зустрічі, пропустивши за 20 хвилин два голи після яких деякий час не могли оговтатися. Натомість "Зоря” дуже надійно зіграла у захисті, і на 100 відсотків використала свої моменти. Господарі поля розуміли, що після двох забитих м'ячів на них чекає тотальний наступ харківської команди, однак команда Юрія Вернидуба до останніх секунд поєдинку тримала планку на високому рівні й демонструвала якісний та видовищний футбол.

На 36 хвилині Бланко зменшив відрив у рахунку, що дозволило Маркевичу піти на перерву з менш-більш хорошим настроєм. Після відпочинку "Металіст” почав реалізовувати свій план. Однак господарі поля не поспішали сприяти гостям у цьому, адже часто створювали свої моменти біля воріт Дишлєнковіча та намагалися тримати на відстані небезпечних нападників "Металіста”.

Але на 69 хвилині матчу вони таки не вгледіли за Крістальдо, який влучним ударом зрівняв рахунок. Останні хвилини матчу проходили у боротьбі та хвилюваннях, але все так і завершилося нічийним результатом на користь "Зорі”. Варто зазначити, що команді Маркевича не вдалося влаштувати фінальний штурм, тож можна з упевненістю сказати, що "Зоря” заслужила цей результат, якого досягла потом і кров'ю.

"Зоря": 12. Постранський, 14. Шуніч, 15. Вернидуб, 16. Ярмаш, 17. Ігнатьєвіч, 4. Чайковський, 6. Каменюка, 10. Ліпартія, 37. Хомченовський, 35. Грицай, 9. Даніло Олівейра
Запасні: 1. Сантіні К., 8. Малишев, 25. Білий М.І., 2. Галюза, 22. Любеновіч, 34. Петряк, 94. Болі

"Металіст": 81. Дишленковіч, 13. Моледо, 30. Папа Гуйє, 20. Марсіо Азеведо, 8. Едмар, 19. Торрес, 7. Дієго Соуза, 77. Ксьонз, 25. Марлос, 11. Соса, 33. Девіч
Запасні: 99. Шуховцев, 4. Березовчук, 17. Пшеничних, 32. Краснопьоров, 88. Нойок, 23. Бланко, 9. Крістальдо

"Зоря" - "Металіст" - 2:2

Голи: 1:0 - Каменюка (13), 2:0 - Каменюка (18) 2:1 - Бланко (36), 2:2 - Крістальдо (69)

"Зоря" - "Металіст»

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4929 | Додав: adminA | Теги: Зоря - Металіст - 2:2. ВІДЕО

Кака буде не в "Реалі"?
Ліга Європи: "Карпати" - "Зестапоні"
Юрґен Кльоп продовжив контракт з "Борусією"
4-ий тур ПЛ: матчі суботи
Коломойський: Розглядаємо кандидатури інших наставників - Сьомін, Райкард
Фатіха Теріма в "Динамо" не буде, а Газзаєву запропонували очолити сочинську "Перлину"
6-й тур Ліги Європи: "Динамо" не зуміло обіграти "Шериф", але групу виграло. ВІДЕО