17:26
"Зоря" - "Металіст" - 1:3. ВІДЕО

Що ж, "Металіст" нарешті за стільки років може здобути таке омріяне срібло. Для цього харків'янам насамперед потрібно не втрачати очок у двох турах, що залишилися.

А у турі 28 підопічні Маркевича у непростому поєдинку здолали луганську "Зорю".

Господарі одразу продемонстрували, що не мають наміру бути "хлопчиками для биття”. І хоча "Металіст” з перших хвилин заволодів ініціативою, відповіді "Зорі” були доволі небезпечними. Особливо активним на лівому фланзі був Худзік, після двох небезпечних прострілів якого Папа двічі підстраховував Горяїнова, вибиваючи м'яча якнайдалі.

Гості ж атакували хоча й багато, але до гострих ударів справа довший час не доходила. Можливо причиною цьому було те, що підопічні Вернидуба не дозволили гравцям "Металіста” розвивати ті швидкості, на яких вони звикли атакувати. Проте гол стався ще у першому таймі - Шав'єр відпасував на Сосу, який в оточені трьох опонентів ударом у дальній кут відкрив рахунок у грі. Більше до перерви голів не було, а от після неї...

Значно веселіше стало у другому таймі. З'явилися і швидкості і голи. Янніку Болі узагалі вистачило трьох хвилин (він вийшов на другий тайм замість Даніло) аби відкрити рахунок. Щоправда, відзначився нападник "Зорі” не без допомоги воротаря "Металіста” - Горяїнов вирішив піти на перехоплення після навісу від Худзіка, проте до м'яча так і не дістався - 1:1.

Паритет зберігався... менше двох хвилин. Ледь встигнувши розвести м'яча з центру поля, Марлоса збили у карному "Зорі” - вирок реалізував Шав'єр.

Після цього почалася гостроатакувальна гра, причому з боку обох команд. У гостей найнебезпечнішими в нападі були Марлос та Девіч (який, щоправда, чимало помилявся), а у складі "Зорі” - вже згаданий Болі. Гра була як на гойдалках до 71-ї хвилини. Саме тоді гравці "Зорі” зупинилися у власному карному і споглядали за футболом у виконанні Девіча, Вілліана та Соси, який і завершив комбінацію красивим голом.

Чому гравці "Зорі” зупинилися? Тому, що Хомченовський отримав ушкодження. Але ж потрібно грати до того моменту, поки арбітр не зупинить гру. Що й зробив "Металіст”, адже ціна вагою у срібло надто велика.

"Зорі” нічого не залишалося, як йти ва-банк, однак вихід Ідахора гри майже не загострив. Та й узагалі, отримавши комфортну перевагу гості довели гру до переможного завершення. До Ліги чемпіонів залишилось лише два тури.

"Зоря” - "Металіст” - 1:3 (0:1)

Голи: Болі, 48 - Соса, 21, 71, Шав'єр, 50 (з пен.)

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41125 | Додав: adminA | Теги: Зоря - Металіст - 1:3. ВІДЕО