Пт, 26-04-2024, 11:56

19:00
"Зоря" - "Металіст" - 1:2

На десерт у першому турі на глядачів чекав поєдинок між луганською "Зорею" та харківським "Металістом".

Було помітно, що харківський “Металіст” дуже ослаблений. Але й без ключових виконавців підопічні Ігоря Рахаєва зуміли здобути важливу перемогу.

У першому таймі “Металіст” був більш небезпечним та більше володів ініціативою, проте після перерви ситуація дещо змінилася. Голи на 32 та 54 хвилинах зустрічі поставили “Зорю” у незручне становище, але підопічні Юрія Вернидуба так просто здаватися не збиралися. Луганчани, увімкнувши резерви, почали регулярно атакувати та створювати моменти, й на 65 хвилині це дало результат. Відзначився Любеновіч.

“Зоря” продовжувала боротися, намагаючись врятувати хоча б нічию, і було дивно бачити, як “Металіст” поступається у швидкості та потрохи віддає ініціативу супернику. Останні хвилини протистояння були дуже напруженими. Харків'яни боялися не втратити перемогу й усіма методами гальмували гру та діяли максимально прагматично.

У підсумку “Металіст” таки вистояв й здобув перемогу. І хоч “Зоря” сьогодні була хорошою, організованою командою, вона все ж не змогла повністю зламати захисні редути команди Рахаєва.

"Зоря": 30. Шевченко Н., 15. Вернидуб, 16. Ярмаш, 25. Білий, 4. Чайковський, 6. Каменюка, 22. Любеновіч, 37. Хомченовський, 35. Грицай, 20. Караваєв, 28. Будковський
Запасні: 1. Сантіні К., 3. Писко, 17. Ігнатьєвіч, 7. Худзік, 10. Ліпартія, 18. Малиновський, 34. Петряк

"Металіст": 81. Дишлєнковіч, 3. Вільягра, 30. Папа Гуйє, 17. Пшеничних, 20. Марсіо Азеведо, 8. Едмар, 32. Краснопьоров, 24. Юссуф, 22. Кулаков, 10. Шав'єр, 14. Гоменюк
Запасні: 35. Шуст, 4. Березовчук, 6. Торсільєрі, 45. Осман А., 19. Торрес, Чередніченко, 82. Ребенок

Голи: 1:2 - Любенович (65) 0:1 - Кулаков (32), 0:2 - Вільягра (54)

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4909 | Додав: adminA | Теги: Зоря - Металіст - 1:2