Сб, 27-04-2024, 02:17

23:22
"Зоря" - "Чорноморець" - 1:0

Сьогодні, 15 березня, у рамках 17 туру УПЛ "Зоря" перемогла "Чорноморець".

Матч у Запоріжжі почався з хвилини мовчання у пам’ять Павла Худзіка, який не так давно покинув цей світ.

Проте, незважаючи на болісну втрату, під весняним сонцем після стартового свистка гравці поринули у футбол. Першими кинулись у атаку гості, але скоро стало зрозуміло, що одесити будуть грати лише на контратаках і основну увагу зосередять на обороні власних воріт. До речі, оборонні побудови одеситів не виглядали неприступним муром. Луганці знаходили чимало простору для розіграшу комбінацій на підступах до штрафної зони. Хоча зрештою до удару справу вдавалось довести вкрай рідко. Єдиний гольовий момент у першому таймі мав Будківський, який після прекрасної передачі з флангу не влучив у ворота з лінії воротарської зони. Непогано виконав штрафний удар Маліновський, але сантиметрів не вистачило Руслану, аби відкрити рахунок.

У другому таймі матч продовжився у тому ж темпі. "Зоря" атакувала без особливого успіху, а одесити намагались втекти у контратаку. Моменти виникали дуже рідко у обох воріт.

Єдиний гол організували три гравці "Зорі", які з’явились на заміну по перерві. Любеновіч навісив на дальню стійку, Тотовицький скинув головою на лінію воротарської зони, а звідти Ліпартія спокійно відправив м’яч у сітку.

Отже, команда Вернидуба здобуває неочікувано важкі, але дуже важливі три очки і закріплюється на 4-й позиції з 27 очками, збільшуючи відрив від "Металіста".

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4878 | Додав: adminA | Теги: Зоря - Чорноморець - 1:0

Президент "Зорі" вважає, що Суркіс не потрібен українському футболу
ПЛ, 6-й тур: "Таврія" розгромила "Кривбас"
Кращий бомбардир групового етапу Ліги чемпіонів - Ето'О, а "гірник" Едуардо - найскорострільніший