Ср, 24-04-2024, 15:20

18:34
"Зеніт" - "Шахтар" - 0:1. ВІДЕО

Друга зустріч команд в рамках Об'єднаного турніру видалася багатою на гольові моменти, проте питання щодо переможця вирішилося на останніх хвилинах.

В першому таймі команди грали на зустрічних курсах, відповідали атакою на атаку. Перший шанс відкрити рахунок упустив Веллінгтон Нем, який пробив вище воріт з лінії штрафного майданчика. Пітерці відповіли ударами Аршавіна і Кержакова з меж штрафного майданчика, проте Каніболоцький в обох випалках врятував команду. Небезпечно пробивав Хюбшман, а Срна повністю контролював правий фланг.

Після перерви "Зеніт" почав грати другим номером і майже не створював проблем обороні господарів. "Гірники" ж, у свою чергу, у своєму фірмовому стилі розкатували  суперника, але команді Луческу не вистачало то завершального пасу, то точного удару. Завершилося все нелогічним голом гостей, які скористалися розслабленістю оборони "Шахтаря": після пасу Губочана головою пробив Джорджевіч. П'ятов зумів парирувати цей удар, проте на добиванні першим був Бистров. Моментів, щоб відігратися у "Шахтаря" не було.

"Шахтар" - "Зеніт" - 0:1

Гол: Бистров (89).

Шахтар: Каніболоцький (П'ятов, 46), Срна, Кучер, Ракицький (Чигринський, 62), Ісмаїлі (Соболь, 46), Хюбшман (Степаненко, 73), Тайсон, Дуглас Коста, Веллінгтон, Фред (Гречишкін, 46), Луїс Адріано (Майкон, 73)

Зеніт: Лодигін, Губочан, Тимощук, Нету, Луковіч, Вітсель, Зирянов (Бистров, 46), Данні, Файзулін (Родіч, 46), Аршавін (Джорджевіч, 79), Кержаков (Могілевец, 67)

Попереджені: Срна - Луковіч, Данні

Категорія: Футбольні новини | Переглядів: 41046 | Додав: adminA | Теги: Шахтар - Зеніт - 0:1. ВІДЕО

ПРО ФУТБОЛ по-українськи започатковує прямі онлайн відеотрансляції футбольних матчів. Перша онлайн трансляція: ПСВ - "Металіст"
Новачок "Динамо" зіграв за збірну Бразилії
Букмекери вважають збірну України фаворитом у матчі з Нідерландами
Андрій Шевченко на межі розлучення з Крістен Пазік
"Фіорентину" зацікавив півзахисник "Бенфіки"
Шевченко: У відпустку пішов здоровим
"Сарагоса" і "Шахтар" боряться за Дос Сантоса
Міністр спорту Росії: поки буде моя влада, я не допущу об'єднання чемпіонату з українським