Сб, 20-04-2024, 05:32

20:29
"Зеніт" - "Шахтар" - 0:1. ВІДЕО

Сьогодні у Києві відбувся другий матч Об'єднаного турніру, в якому петербурзький "Зеніт" мінімально поступився донецькому "Шахтарю".

Донецький "Шахтар” вирішив не відставати від ще одного представника України у цьому турнірі, здобувши перемогу над росіянами з аналогічним рахунком.

Команди досить активно розпочали це протистояння, відразу обмінявшись небезпечними моментами. Було помітно, що на полі зустрілися два сильних суперники, яких у цьому поєдинку влаштує лише перемога. Переломним моментом у зустрічі стало вилучення Родіча після якого "Шахтар” почав діяти більш розкуто та небезпечно. Але підопічні Спалетті незважаючи на відсутність одного гравця продовжували час від часу турбувати володіння П'ятова, і зазначимо, що часто ці атаки завершувалися дуже гостро.

Після перерви команди продовжили боротьбу, але швидкість та якісь гри значно знизилися. Гравцям, які ще не набрали оптимальної форми, було важко впродовж 90 хвилин тримати високий рівень гри, тому наставники команд провели чимало замін.

На 69 хвилині матчу Коста влучно пробив зі штрафного, що у підсумку принесло перемогу "гірникам” у цьому напруженому матчі. Підсумовуючи сьогоднішній день, можна сказати, що українські команди, можливо, не надто переконливо, однак все ж здобули перемогу над своїми суперниками, які представляють далеко не найслабший чемпіонат в Європі.

Додамо, що команди на офіційному рівні зіграли між собою 89 поєдинків: у чемпіонатах СРСР - 80, Кубку країни - 7 і Лізі чемпіонів - 2. "Гірники" виграли 35 матчів, 33 завершилися внічию і в 21 перемогу святкували росіяни. Різниця м'ячів: 126-100 на користь донеччан.

"Зеніт": 1. Лодигін, 6. Ломбартс, 13. Нету, 14. Губочан, 21. Родич, 10. Данні, 15. Широков, 18. Зирянов, 20. Файзулін, 28. Вітсель, 11. Кержаков

Запасні: 71. Бабурін, 24. Луковіч, 85. Могилевец, 9. Бухаров, 77. Джорджевіч, 48. Гасилін, 57. Ходжаніязов, 62. Ребенко

"Шахтар": 30. П'ятов, 33. Срна, 5. Кучер, 44. Ракицький, 31. Ісмаїлі, 3. Хюбшман, 24. Гречишкін, 20. Коста, 28. Тайсон, 7. Веллінгтон Нем, 9. Адріано

Запасні: 32. Каніболоцький А., 14. Кобін, 38. Кривцов, 4. Воловик, 95. Соболь, 6. Степаненко, 8. Фред, 42. Гришин, 15. Болбат

"Зеніт" - "Шахтар" - 0:1

Гол: Коста 69

Категорія: Футбольні новини | Переглядів: 4889 | Додав: adminA | Теги: Зеніт - Шахтар - 0:1. ВІДЕО