Пт, 29-03-2024, 10:05

19:40
Збірна України вийшла у півфінал турніру Гранаткіна

Сьогодні збірна України U18 перемогою завершила груповий раунд Меморіалу ім. В. Гранаткіна.

У третьому турі групи А суперниками українців була команда з Азербайджану. Саме між цими командами вирішувалася доля першого місця у квартеті, адже в активі азербайджанців також було 4 очки.

Стартові хвилини матчу запам'яталися серією неточних пасів як у однієї, так і у іншої команди. Проте, саме українці намагалися продемонструвати комбінаційний футбол. А гравці з Азербайджану, завдяки індивідуальним діям, намагалися створити моменти біля воріт українців. Найбільша небезпека була з боку нападника азербайджанців Насирлі.

Українці на 20-й хвилині матчу − після розіграшу штрафного − відкрили рахунок. Це нападник "синьо-жовтих" Артур Міронян по чудовій траєкторії переправив головою м'яч у ворота азербайджанського воротаря. Безкомпромісна гра переросла у невелике зіткнення між гравцями у середині першого тайму, після чого арбітр матчу Артем Чистяков роздав чималу кількість жовтих карток. Перший тайм так і завершився за мінімальної переваги українців − 1:0.

Початок другого тайму пройшов за незначної переваги українських суперників, які намагалися зрівняти рахунок. На активні дії своїх однолітків підопічні Олександра Петракова відповіли голом гравця харківського "Металіста" Сергія Сизого.

За кілька хвилин після забитого м'яча, отримавши другу жовту картку, у складі українців був вилучений Дмитро Луканов. Відсутність гравця українці змогли нівелювати вдалою грою у захисті, і самі створили ряд небезпечних моментів, щоб забити третій м'яч. Найкращу можливість змарнував півзахисник донецького "Шахтаря" В'ячеслав Танковський, який пробив головою трохи вище воріт після подачі кутового.

Посівши перше місце у своїй групі збірна України вийшла до півфіналу Меморіалу Валентина Гранаткіна, де її суперником буде переможець групи "В". Матч відбудеться 11-го січня.

Україна U18 − Азербайджан U18 − 2:0

Голи: Міронян (20), Сизий (59).

Вилучення: Луканов (67, Україна)

В іншому матчі групи А Чехія U18 − Литва U18, який відбувся трохи раніше, перемогу святкували чеські однолітки з рахунком 3:0.

Категорія: Національна збірна України | Переглядів: 4988 | Додав: adminA | Теги: Збірна України. півфінал турніру Гр

Італійська Серія А. 16 тур. Прев'ю
Оди Мессі: швидкість - фантастика, його гра як оргазм і взагалі не факт, що він людина
Кварцяний: Буде по 4-5 тренувань на день
Рамос: Не здивований такою грою "Вільяреалу"
Кварцяний вибачився за різкі висловлювання, але від рішення піти у відставку не відмовляється
Товариські матчі: Бразилія обіграла США, Італія поступилася Кот-д’Івуару