Сб, 20-04-2024, 02:16

22:44
Збірна України перемогла Білорусь на шляху до Євро-2016. ВІДЕО

Національна команда України взяла гору над командою Білорусі у рамках відбору на Євро-2016.

У Львові на стадіоні "Арена Львів" збірна України перемогла команду Білорусі з рахунком 3:1. Авторами голів стали Кравець, Ярмоленко, Коноплянка.

У першому таймі, на вологому від тривалого дощу газоні, українці одразу пішли на ворота суперників. Підопічні Михайла Фоменка з перших хвилин почали перевіряти голкіпера команди Білорусі ударами здалеку. Гості ж ніяк не могли перехопити м'яч і організувати контрвипад. Однак перший же вихід білорусів у атаку завершився для них пропущеним голом. П'ятов, перехопивши передачу суперників, відправив кулю на половину поля гостей, де після серії дитячих помилок, її підхопив Кравець. Артем підхопив м'яч, підробив собі дотиком під удар і відправив його у дальній кут воріт.

Надалі шоковані білоруси розгубились, і українці продовжили тиснути на ворота гостей. На 14-й хвилині арбітр не призначив пенальті у ворота команди Хацкевича за чисту гру рукою оборонця у власній карній зоні. За кілька миттєвостей Коноплянка не забив, опинившись сам на сам з воротарем після класної комбінації з Кравцем.

На 30-й хвилині Україна втілила свою тотальну перевагу у голи. Шевчук прострілив на Кравця, але голкіпер перервав пас. На добиванні першим виявився Ярмоленко, який переправив м'яч у порожні ворота з близької відстані.

А наприкінці першої половини Коноплянка з пенальті довів рахунок до непристойного, після фолу Сівакова на Кравці під час боротьби за м'яч. Білоруси ж виглядали дуже слабко і не продемонстрували нічого ні ззаду, ні попереду.

Солідна перевага, здобута у першому таймі, розхолодила українців і ті явно розслаблено вийшли на другу половину. Білоруси отримали м'яч і простір і почали створювати небезпеку біля володінь П'ятова. Помірна гострота не несла серйозної загрози, але на 62-й хвилині Хачеріді вирішив внести інтригу у гру. Центрбек збив суперника у власній карній зоні і привіз пенальті, який впевнено реалізував Корніленко.

Надалі гра була досить рівною. У України дещо розлагодилась гра у середній лінії, а Білорусь хоч і змогла вирівняти гру, однак награти на гольові моменти підопічні Хацкевича не змогли, в першу чергу через брак індивідуальної майстерності.

Звісно настрій від перемоги трохи зіпсувало вилучення Гармаша перед фінальним свистком.

Відтак збірна України заробляє три очки і нині у активі "жовто-синіх" 15 очок.

Наступний матч команда Михайла Фоменка зіграє 8 вересня у гостях проти Словаччини.

Кваліфіція Євро-2016. 7 тур

Україна - Білорусь - 3:1

Голи: Кравець, 8; Ярмоленко, 30; Коноплянка, 40 (пенальті) - Корніленко, 62 (пенальті)

Вилучення: Гармаш, 90+3 (друга жовта картка)

Категорія: Національна збірна України | Переглядів: 41011 | Додав: adminA | Теги: Збірна України перемогла Білорусь н