Вт, 19-03-2024, 06:11

23:52
"Ворскла" - "Зоря" - 1:1. ВІДЕО
Луганська "Зоря" у напруженому матчі не змогла втримати перемоги у поєдинку проти полтавської "Ворскли".

Господарі поля активно розпочали цей матч, намагаючись нав'язати супернику свою гру. "Ворскла” багато контролювала м'яч та атакувала, але відкрити рахунок ніяк не вдавалося. Згодом луганці згадали, що вони перебувають на футбольному полі, й почали організовувати свої небезпечні моменти.

А в кінці першого тайму підопічним Юрія Вернидуба вдалося провести результативну атаку, відтак на перерву команди пішли із різним настроєм на завданнями.

Після відпочинку глядачі побачили більш мобільну "Ворсклу”, а результат прийшов майже відразу. На 50 хвилині Яховіч відновлює паритет та встановлює остаточний результат.

Цікаво, що решту ігрового часу команди провели на зустрічних курсах та сильно не намагалися забити другий гол, щоб суперник не підловив на контратаці. У підсумку цілком логічна та закономірна нічия 1:1.

"Зоря": 1. Кршеван Сантіні, 6. Микита Каменюка (К), 14. Тоні Шуніч, 15. Віталій Вернидуб, 17. Нікола Ігнатьєвіч, 35. Олександр Грицай, 18. Руслан Малиновський, 37. Дмитро Хомченовський, 9. Данило, 10. Джаба Ліпартія, 94. Яннік Болі.

"Ворскла": 12. Дмитро Непогодов, 4. Арменд Даллку (К), 7. Артем Громов, 15. Денис Дедечко, 17. Володимир Чеснаков, 22. Адіс Яховіч, 23. Вадим Сапай, 34. Євген Ткачук, 40. Ігор Пердута, 77. Санжар Турсунов, 99. Олег Міщенко.

"Ворскла" - "Зоря" - 1:1

Голи: Болі 39, Яховіч 50

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41062 | Додав: adminA | Теги: Ворскла - Зоря - 1:1. ВІДЕО