Сб, 27-04-2024, 06:33

22:41
"Ворскла" - "Волинь" - 2:0

Полтавська "Ворскла" здобула переконливу перемогу у матчі із луцькою "Волинню", яка сьогодні продемонструвала футбол низької якості.

Підопічні Віталія Кварцяного непогано розпочали поєдинок у Полтаві. Вони більше контролювали м’яч та намагалися діяти першим номером. Хоч небезпечних моментів не було, проте складалося враження, що зараз "Волинь" розпочне штурм штрафного майданчика "Ворскли".

Та ситуація у матчі несподівано змінилася на користь господарів поля. На 16 хвилині Турсунов відкриває рахунок, що стало справжньою несподіванкою для "хрестоносців". Згодом полтавчани перехопили ініціативу та забили другий гол. Ще до перерви вони створили кілька хороших нагод зробити рахунок розгромним, але більше голів глядачі так і не побачили.

Після відпочинку гра стала зовсім іншою. Футболісти зупинилися, а м’яч, зазвичай, перебував у центральній частині поля. "Ворсклу" влаштовував рахунок, відтак вони не поспішали бігти вперед, а "Волинь" просто не мала ресурсів для штурму. Лучани значно поступалися супернику за усіма параметрами та нічого не змогли зробити для того, щоб врятувати хоча б нічию. У підсумку все завершилося перемогою "Ворскли", яка здобула три очки та піднялася на 5 сходинку у турнірній таблиці.

Голи: 1:0 - Турсунов (16), 2:0 - Сапай (25)

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4954 | Додав: adminA | Теги: Ворскла - Волинь - 2:0

Фергюсон: Не маю претензій до команди
Алієв: При зустрічі я спитаю у Смородської, навіщо вона так сказала про Мілевського