Чт, 25-04-2024, 23:09

23:07
"Ворскла" в меншості поступається у Словаччині

Сьогодні в словацькому місті Жиліна полтавська "Ворскла" матчем з однойменним клубом розпочала свої виступи у цьогорічному розіграші ЛЄ.

Протистояння почалося з традиційної перестрілки. Перша половина гри відзначалася жорсткою боротьбою - 3 попередження та 1 серйозне пошкодження. Однак "Жиліна" все ж діяла гостріше. Спочатку на 23 хвилині сфера таки побувала в воротах "Ворскли", але арбітр гол не зарахував. За 3 хвилини словаки домоглись свого - цього разу Стахоня вказав на точку.

Одразу після забитого голу "Жиліна" мала безліч нагод, щоб забити другий. "Ворскла" ж небезпеку зуміла створити під кінець тайму, однак полтавці всі свої моменти змарнували.

На початку другого тайму вже полтавці перехопили ініціативу. Найбільш явний момент забити "ворскляни" мали на 63 хвилині, коли Громова збили в карному, але Ковпак пробив вище воріт. Проте підопічні Сачка не знітилися та продовжили нагнітати. Варто відзначити супермомент Громова на 67 хвилині після прекрасного пасу Турсунова, але в Артема сфера відверто звалюється з ноги.

І на 73 хвилині знову справдилась футбольна істина "не забиваєш ти - забивають тобі". Паур продемонстрував свою техніку на лінії карного, обігравши трьох захисників та влучно пробивши - 2:0. За 3 хвилини словаки мали ще один непоганий момент: пробивав Мигалік, але нас рятує Богуш, а на 81-й Бенеш не влучив у ворота.

Василь Сачко намагався виправити ситуацію, провівши кілька замін. Однак в ситуацію втрутився арбітр, котрий на 90 хвилині вилучив Богуша. До слова, в ворота став Арменд Даллку, оскільки всі заміни у полтавського клубу закінчилися. Останні ж хвилини поєдинку прогнозовано пройшли під акомпанемент господарів, однак м'ячів у зустрічі вони більше не забивали.

У підсумку 2:0 на користь "Жиліни" та величезний матеріал для роздумів тренерському штабу "Ворскли".

"Жиліна" - "Ворскла" - 2:0

Голи: Єліч, 26, Паур, 73

Нереалізований пенальті: Ковпак, 63

Вилучення: Богуш, 90

Категорія: Ліга Європи УЄФА | Переглядів: 4878 | Додав: adminA | Теги: Ворскла в меншості поступається у С

Вінченцо Пінколіні повертається до київського "Динамо"
"Майнц" – "Шальке" 04 – 0:1. ВІДЕО
Програма "3 тайм" ефір за 16 грудня 2010 року
Рейтинг IFFHS: "Шахтар" став найкращим клубом десятиріччя в СНД. Інші українські клуби у рейтингу IFFHS
Ліга Європи: "Карпати" - "Зестапоні"