Пт, 26-04-2024, 04:18

18:31
Ворскла та Сталь зіграли внічию у Полтаві

У 16 турі УПЛ Ворскла, незважаючи на відчутну перевагу в матчі, не перемогла Сталь – 1:1.

До стартового складу господарів повернувся воротар Богдан Шуст. Через перебір карток матч пропускав "сталевар" Едгар Малакян. 13 хвилина могла виявитися нещасливою для гостей, коли Коломоєць дивом не замкнув простріл Кобахідзе. Далі дві хороших нагоди було в Чеснакова. Спочатку капітан Ворскли головою не влучив в кут, а згодом Пеньков ефектним стрибком врятував свою команду. В компенсований до першого тайму час Чеснаков знову прицільно бив, але влучив у Ткачука.

На старті другого тайму поперечина завадила відзначитися Коломойцеві та Шарпару. На 56 хвилині провалився правий фланг Сталі, звідки Ребенок класно "вирізав" на ногу Кобахідзе – 1:0. На 70 хвилині свіжому Кадимяну не вистачило влучності, аби закріпити успіх Ворскли. "Сталевари" відразу покарали господарів за змарновані моменти. Богдан Шуст, граючи на виході після подачі з кутового, скинув сферу під удар Хоцяновському – 1:1. На 80 хвилині Орест Кузик, капітан Сталі, ледве не вивів команду Костова вперед, але Шуст витягнув м’яча з-під поперечини.

Полтавчани не перемагають та втрачають прекрасну нагоду вийти на чисте 4-е місце. Сталь набирає 12 очок. В 17 турі команда Василя Сачка вирушить до Маріуполя. Сталь зіграє проти Динамо.

Чемпіонат України, 16 тур

Ворскла – Сталь – 1:1

Голи: Кобахідзе, 56 – Хоцяновський, 72

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4644 | Додав: adminA | Теги: Ворскла та Сталь зіграли внічию у П

Фатіха Теріма в "Динамо" не буде, а Газзаєву запропонували очолити сочинську "Перлину"
Степаненко - "відкриття року" в "Шахтарі"
ПЛ 6-ий тур: "Металург" Запоріжжя - "Оболонь" Київ
Клозе у "Вердері" не буде
6-й тур Ліги Європи: "Динамо" не зуміло обіграти "Шериф", але групу виграло. ВІДЕО
"Інтер" звільнив Рафаеля Бенітеса, повідомляє La Gazzetta dello Sport
Програма "3 тайм" ефір за 16 грудня 2010 року
Муту образив керівництво "Фіорентини"
Національна збірна України з футболу посідає 24-те місце у оновленому за серпень рейтингу ФІФА
Півмільярда за один гол за матч для "Ман Сіті"