Сб, 20-04-2024, 17:30

20:03
"Ворскла" поступилась узбекам

Полтавська "Ворскла" провела шостий контрольний поєдинок в рамках підготовки до другої частини чемпіонату.

На цей раз екзаменатором полтавчан виступив срібний призер першості Узбекистану "Насаф", який до недавнього часу очолював нинішній тренер "Волині" Анатолій Дем'яненко, .

Початок поєдинку для української команди склався невдало. Уже на 4-й хвилині гри "Насаф"    "розмочив "ворота Сергія Величка. Причому відзначився сербський легіонер клубу Братислав Рістіч, який добре знайомий українським вболівальникам своїми виступами за донецький "Металург". Буквально тут же "Насаф" міг збільшувати перевагу, але Карімов не зумів замкнути флангову передачу партнера.

Незабаром "ворскляни" прийшли в себе і почали створювати небезпечні моменти біля воріт узбеків: після удару Оберемка на 10-й хвилині м'яч потрапив у поперечину! А трохи пізніше Андрій пробив у руки голкіперу ... Незабаром гра заспокоїлася і на перерву команди пішли за рахунку 0:1.

У перерві Микола Павлов повністю змінив склад. У другому таймі моменти мали Янузі, Безус, Ребенок, але і їм не вдалося хоча б раз "пробити" голкіпера "Насафа". 0:1 - четверта мінімальна поразка "Ворскли" на зимових зборах.

Зауважимо, що за цим поєдинком з трибуни спостерігав головний тренер молодіжної збірної України Павло Яковенко, що, втім, не дивно, адже в останні роки "Ворскла" регулярно постачає кадри для "молодіжки".

Наступний матч полтавчан запланований на 20-те лютого. Суперником "Ворскли" стане один з лідерів першої української ліги -  "Говерла-Закарпаття".

"Ворскла" - "Насаф" - 0:1

Гол: Рістіч, 4

"Ворскла": Величко (Лавренюк, 46), Ткачук (Пєсков, 46), Матвєєв (Курілов, 46), Западня (Селін, 46), Вовкодав (Даллку, 46), Краснопьоров (Чеснаков, 46), Оберемко (Маркоскі, 46), Козак (Кривошеєнко, 46), Єсін (Ребенок, 46), Будник (Безус, 46), Сачко (Янузі, 46)

"Насаф": Зухуров, Караєв, Азам, Карімов, Жіямуродов, Бойдулаев, Рістіч, Перепльоткін, Геворкян, Бошкович, Шомуродов.

Категорія: Футбольні новини | Переглядів: 41115 | Додав: adminA | Теги: Ворскла поступилась узбекам

IFFHS: Українська Прем'єр-ліга серед ТОП-10 чемпіонатів світу
Андрія Гусіна представли команді
"Греміо" заплатить "Динамо" 4 млн євро, лише б кияни забрали назад Родріґо
Екс-захисник збірної України В'ячеслав Чечер відправився до кінця року в оренду до "Карпат"
Кавані: Стадіон допоміг нам зіграти вдало
Німці розійшлися бойовою нічиєю з данцями - товаристська зустріч
Гоменюк: Коноплянку виділяють тільки журналісти
Огляд суботніх матчів третього туру ПЛ: "Діпро" одноосібно очолив турнірну таблицю
Каддурі: Найгірші спогади у "Динамо" про Газзаєва