Чт, 28-03-2024, 18:35

21:27
Ворскла перемогла Карпати

Карпати та Ворскла зіграли 23 липня 2017 року на стадіоні "Україна" в рамках 2 туру УПЛ. Перемогу здобула команда Сачка – 3:1.

З перших хвилин за "левів" дебютував захисник Олександр Осман. Вже колишній оборонець Карпат Микола Матвієнко теж вийшов у стартовому складі своєї нової команди. Тренер львів’ян Серхіо Наварро через травми не міг розраховувати на Ксьонза, Грисьо та Кортеджано.

На 2 хвилині Чачуа ледве не відкрив рахунок, але стійка врятувала гостей. Момент полтавчан завершився голом: Ребенок подав на голову Шарпару, а В’ячеслав скинув під удар Коломойцеві! Хвилин через десять леви розпочали позиційну атаку, яка завершилася розрізним пасом Худоб'яка на уругвайця Рібаса – 1:1. За десять хвилин до кінця першої половини Ребенок змарнував чудовий шанс, програвши дуель Мисаку.

На старті другого тайму Аркес втратив м’яча, і помилкою іспанця сповна скористався Шарпар. У компенсований час Одарюк після розіграшу штрафного встановив остаточний рахунок. У наступному турі на Карпати очікує зустріч з Динамо. Команда Сачка чекатиме на візит Зірки.

Чемпіонат України 2017/18, 2 тур

Карпати – Ворскла – 1:3

Голи: Рібас, 17 – Коломоєць, 5, Шарпар, 49, Одарюк, 90+1

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4642 | Додав: adminA | Теги: Ворскла перемогла Карпати