Ср, 24-04-2024, 15:45

17:31
"Ворскла" - "Металіст" - 1:4. ВІДЕО

Полтавська "Ворскла" зазнала розгромної поразки у матчі проти харківського "Металіста", який 70 хвилин грав вдесятьох.

Поєдинок у Полтаві подарував футбольним вболівальникам видовищну гру, багато, голів та гарні емоції, особливо це стосується фанатів команди Мирона Маркевича, яка сьогодні без проблем переграла місцеву "Ворсклу”.

Харків'яни відкрили рахунок на 23 хвилині матчу, проте вже за мить суддя вилучив з поля Бланко та призначив пенальті у ворота гостей. Виконувати стандарт довірили Буднику, який і реалізував одинадцятиметровий, відновивши рівновагу у матчі. Таким чином, "Металіст” вже у першому таймі залишився у меншості, а це означало, що глядачі стануть свідками цікавої та непоступливої битви.

Варто зазначити, що харків'яни впевнено витримали цю перевірку та зуміли довести, що їхня команда сильніша та вища за класом, ніж полтавський клуб. Ще до перерви "Металіст” забезпечив собі комфортний рахунок, який дозволив підопічним Мирона Маркевича діяти більш розкуто у другій половині матчу.

Полтавська "Ворскла” намагалася використати чисельну перевагу, проте їм бракувало швидкості та майстерності, щоб забити хоча б один гол з гри. Натомість "Металіст” часто проводив небезпечні контратаки, які дивом не завершилися взяттям воріт. Загалом було помітно, що гості сильніші та діють більш впевнено і організовано, що у підсумку дозволило харків'янам повернути собі 2 сходинку у турнірній таблиці.

Склади команд:

"Ворскла": 1. Долганський, 4. Даллку, 33. Панайотіс, 34. Ткачук Є., 78. Курілов, 6. Скляр, 8. Буднік, 22. Куценко, 23. Сапай, 40. Пердута, 82. Ребенок

Запасні: 12. Непогодов, 2. Матвєєв, 3. Вовкодав, 45. Курелех, 5. Сілюк, 11. Кривошеєнко, 20. Кунєв

"Металіст": 81. Дишленковіч, 3. Вільягра, 20. Марсіо Азеведо, 30. Папа Гуйє, 17. Пшеничних, 8. Едмар, 23. Бланко, 32. Краснопьоров, 10. Шав'єр, 25. Марлос, 21. Крістальдо

Запасні: 29. Горяїнов, 6. Торсільєрі, 4. Березовчук, 5. Шелаєв, 19. Торрес, 86. Вілліан, 99. Радченко А.

"Ворскла" - "Металіст" - 1:4

Голи: 1:1 - Буднік (25, пен) 0:1 - Вільягра (24), 1:2 - Крістальдо (44), 1:3 - Марлос (45+1), 1:4 - Шав'єр (60)

Вилучення: Бланко 24

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4943 | Додав: adminA | Теги: Ворскла - Металіст - 1:4. ВІДЕО

Фергюсон: Не маю претензій до команди
"Сарагоса" і "Шахтар" боряться за Дос Сантоса
Ліга Європи: "Спартак Златибор" - "Дніпро"
Горан Попов став третім у голосуванні на звання кращого гравця Македонії
"Шахтар" вступив в боротьбу за Веслі
ПРО ФУТБОЛ по-українськи започатковує прямі онлайн відеотрансляції футбольних матчів. Перша онлайн трансляція: ПСВ - "Металіст"