Вт, 23-04-2024, 19:43

18:10
"Ворскла" - "Кривбас" - 2:1. Павлов розпочинає з перемоги. ВІДЕО

В першому офіційному матчі цього року підопічні Миколи Павлова втримали перевагу над суперниками з Кривого Рогу.

Гру на стадіоні імені Олексія Бутовського активніше розпочали господарі поля. Швидкий гол міг забивати Ребенок, однак Канкава з лінії воротарського врятував свою команду. Ближче до середини тайму "Кривбас" дещо вирівняв гру і вже команда Юрія Максимова володіла ініціативою на полі. В першій половині матчу було багато боротьби та порушень правил, однак справа до забитого м'яча так і не дійшла.

Після перерви Микола Петрович, вочевидь, знайшов потрібні слова для свої хлопців, і полтавська команда знову активізувала свої дії в штрафному опонента. На 50-й хвилині поєдинку атакувальні потуги господарів знайши своє втілення у забитому голі: результативний удар в активі Павла Ребенка. Підопічні Максимова всіляко намагались відновити паритет, однак наприкінці поєдинку "червоно-білі" заробили пенальті в свої ворота. Федорчук сфолив на Безусі, а вирок судді вдало та холоднокровно виконав Янузі. Надію на порятунок для "Кривбаса" на 89-й хвилині подарував Сергій Самодін, який вразив ворота дебютанта Прем'єр-ліги Казакова. Вже в доданий арбітром час гості пішли на вирішальний штурм захисних редутів полтавців. Зрівнювати рахунок міг Антонов, однак м'яч після удару нападника пролетів вище воріт.

2:1 за Павловим. І "Ворскла" і "Кривбас" продовжують боротись за єврокубкові місця українського чемпіонату.

"Ворскла" - "Кривбас" -2:1

Голи: Ребенок (50), Янузі (80) - Самодін (89)

Категорія: Футбольне відео | Переглядів: 4982 | Додав: adminA | Теги: Ворскла - Кривбас - 2:1.

Жозе Моурінью: Я задоволений статистикою команди