Ср, 24-04-2024, 12:06

22:36
"Ворскла" - "Кривбас" - 0:1. ВІДЕО

Полтавська "Ворскла" поступилася у домашньому поєдинку криворізькому "Кривбасу".

Хто сказав, що український чемпіонат нецікавий? Сьогодні глядачі стали свідками того, як за кілька хвилин до завершення зустрічі вирішилася доля протистояння.

Поєдинок між "Ворсклою” та "Кривбасом”, чесно кажучи, не вразив своєю видовищністю, проте став особливим у першому турі УПЛ. Впродовж усього матчу команди намагалися забити гол, проте то брак майстерності, то інші чинники не давали гравцям відкрити рахунок. Господарі поля на чолі з Вадимом Євтушенком діяли більш організовано та гостріше, але пробити захист криворіжців так і не змогли.

Натомість гості свій шанс використали сповна. На 84 хвилині матчу Сергій Долганський отримав червону картку за фол останньої надії, а оскільки тренер використав усі заміни у рамку воріт довелося ставити польового гравця. Функцію захисника останньої ланки довірили Роману Безусу. Варто зазначити, що із своєю місією Роман впорався досить добре, проте один гол зі штрафного все ж пропустив.

Матч так і завершився з рахунком 0:1, хоча "Ворскла” заслуговувала мінімум на нічию. А "Кривбас”, незважаючи на непереконливу гру, здобуває перші три очки та їде готуватися до поєдинку проти чемпіона України.

"Ворскла" - "Кривбас" - 0:1

Гол: Антонов 87

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4996 | Додав: adminA | Теги: Ворскла - Кривбас - 0:1. ВІДЕО

Кращий бомбардир групового етапу Ліги чемпіонів - Ето'О, а "гірник" Едуардо - найскорострільніший
Разван Рац: Ми готові обігрувати кожного
Чеберячко: Прагну якомогашвидше віддячити Маркевичу за виклик у збірну
Кан: "Баварія" зобов’язана досягати хоча б мінімального