Пт, 29-03-2024, 02:43

23:39
"Ворскла" - "Карпати" - 2:2. ВІДЕО

Полтавська "Ворскла" знову зіграла в нічию. Цього разу очки з командою Сачка розділили львівські "Карпати".

Гості відкрили рахунок вже на 5-й хвилині. Сергій Зеньов скористався позиційними помилками полтавських захисників під час подачі кутового і з метра забив головою в порожні ворота. Полтавчани відігралися вже на 13-й - схожа ситуація біля воріт Ільющенкова завершилася влучним ударом Чеснакова. На 28-й неймовірної краси удар вдався молодому Володимиру Костевичу. Він підхопив м'яч в районі центрального кола, здійснив прохід на метрів 15 і послав його по такій траєкторії, що у Непогодова не було жодного шансу. "Ворскла" відігралася під кінець тайму. Черговий провал в оборонних редутах львів'ян під час стандарту - Даллку вражає ворота.

Другий тайм був менш насиченим цікавими подіями. Хоч команди і не переставали думати насамперед про атаку, забити більше не вдалося. Найкращий момент принести своїй команді перемогу мав Денис Васін, який вийшов на заміну. Він виграв верхову боротьбу в опонента, але з близької відстані дивом не влучив у площину воріт.

Загалом, можна сказати, що попри статус аутсайдена матчу "Карпати" нічим не поступалися підопічним Василя Сачка і здобули заслужене очко.

"Ворскла" - "Карпати" - 2:2

Голи: Зеньов (5), Чеснаков (13), Костевич (28), Даллку (41).

"Ворскла": Непогодов, Даллку, Громов (Маркоскі, 77), Янузі (Міщенко, 46), Дедечко, Чеснаков, Яховіч (Скляр, 88), Сапай, Ткачук, Пердута, Ребенок.

"Карпати": Ільющенков, Мірошниченко, Пластун, Балажіц, Костевич, Ткачук, Голодюк, Федорчук (Мартинюк, 88), Льопа (Гудима, 80), Гладкий, Зеньов (Васін, 68).

Попередження: Льопа, Є. Ткачук, Федорчук, мірошниченко, Васін, Мартинюк.

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4973 | Додав: adminA | Теги: Ворскла - Карпати - 2:2. ВІДЕО

"Динамо" громить на виїзді БАТЕ і забезпечує собі вихід у плей-оф Ліги Європи. ВІДЕО