Пт, 29-03-2024, 13:12

15:48
"Ворскла" - "Іллічівець" - 1:0. ВІДЕО
Офіційно Микола Павлов все ще залишається тренером "Ворскли", хоча насправді тренує "Іллічівець". То ж, завдяки тому "офіційно", можна сказати, що команда Павлова перемогла. Хоча для команди, яку насправді тренує Микола Петрович, все склалося не надто вдало.

Вже зі стартових хвилин господарі захопили ініціативу і це призвело до голу вже на 15-ій хвилині. Іван Кривошеєнко опинився в потрібному місці у потрібний час і перевтілив пас від Володимира Чеснакова у гол.

Здавалося б, гості мали б піти відіграватися, проте у більшості випадків гравці "Іллічівця” заледве переходили на половину поля суперників. Узагалі моменти, які виникли у маріупольців впродовж усього матчу, можна перерахувати на пальцях однієї руки.

"Ворскляни”, натомість, атакували куди більш небезпечно. Але й вони більше у воротах Худжамова відзначитися не зуміли.

У підсумку - 1:0 на користь "Ворскли”, яка дещо покращила своє становище у турнірній таблиці. "Іллічівець” же наразі займає восьму сходинку.

До речі, цей матч став 90-им "сухим” для воротаря

"Ворскла” - "Іллічівець” - 1:0 (1:0)

Гол: Кривошеєнко, 15

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4964 | Додав: adminA | Теги: Ворскла - Іллічівець - 1:0. ВІДЕО

"Сантос" хоче взяти в оренду Андре, якого влітку дорого продав у "Динамо"