Чт, 28-03-2024, 16:33

16:38
"Ворскла" - "Чорноморець" - 0:1
Одеський "Чорноморець" таки втримав переможний результат у виїзному матчі проти "Ворскли" і продовжує триматися в першій трійці у турнірній таблиці.

На стартових хвилинах матчу активніше діяли господарі. Вони контролювали середину поля і комбінували на чужій половині поля. На 4-й хвилині Яховіч дуже несподівано увірвався у штрафний майданчик "моряків", поклав на газон одного захисника, але удар македонця заблокував Кутас. Дуже несподіваним став гол гостей на 10-й хвилині: подача з кутового від Бобка, Бергер головою переправляє на дальню штангу, де першим на м'яч встигає Кирило Ковальчук. Удар хавбека головою - і рахунок відкрито.

Цей гол відправив "Ворсклу" в легкий нокдаун, від якого команда Василя Сачка оговталася лише наприкінці тайму. На 38-й хвилині Дедечко в один дотик скидає на Міщенка, той також в дотик стріляє по воротах, але Безотосний рятує "Чорноморець".

Другий тайм пройшов за тотальної переваги господарів. На 61-й хвилині супермомент втратив Яховіч. Македонця вивели на побачення з Безотосним, але форвард пробив прямо у воротаря. Полтавчани почали грати простіше, часто використовуючи "сліпі" навіси у напрямку форварда. Велика кількість стандартів постійно тримала в напрузі оборону "моряків". Два шанси зрівняти рахунок мав центральний захисник Ткачук, небезпечно пробивав Скляр, але Безотосний таки зумів зберегти свої ворота в недоторканості.

Гол: Кирило Ковальчук (10).

"Ворскла": Непогодов, Сапай, Даллку, Ткачук, Пердута, Чеснаков, Дедечко (Скляр, 74), Ребенок, Міщенко (Маркоскі, 59), Громов, Яховіч.

"Чорноморець": Безотосний, Бергер, Сантана (Зубейко, 46), Фонтанелло, Кутас, Гай, Бобко, К.Ковальчук, Антонов (Діденко, 90+1), Рієра, Джедже (Прийомов, 83).

Попередження: Рієра, Кутас, Даллку.

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4934 | Додав: adminA | Теги: Ворскла - Чорноморець - 0:1

Гусін: За Газзаєва контакт між першою та другою командами був утрачений
Максим Калініченко залишається в "Дніпрі"