Чт, 28-03-2024, 12:59

00:09
"Волинь" вирвала перемогу у "Олімпіка"

"Волинь" на стадіоні "Авангард" у Луцьку змогла здобути першу домашню перемогу у сезоні у матчі з донецьким "Олімпіком".

У рамках шостого туру чемпіонату України луцька "Волинь" вирвала перемогу у "Олімпіка" з рахунком 1:0. Автором голу став В'ячеслав Шарпар, який забив гол вже у компенсований до другого тайму час.

Травма Кобахідзе, невидимий Матей, безініціативна "Волинь", прямолінійний "Олімпік"... А ще безкінечна боротьба і мінімум футболу з м'ячем. У першому таймі єдине, що можна пригадати - це момент Поступаленка, який чомусь з кількох метрів до воріт вирішив не бити у рамку, а прострілювати на дальню стійку, де не було ані партнерів, ані суперників.

В другому таймі момент створила "Волинь". Стрімку контратаку завершив ударом з меж карної зони Мемешев, але Махарадзе парирував. Після цього, зіткнення, штовханина і все інше, окрім роботи з м'ячем, було присутнє на полі. Свисток арбітра не замовкав. Відзначимо, що арбітр матчу показав 8 жовтих карток у матчі, а медики провели на полі близька 10 хвилин, надаючи гравцям допомогу.

Єдиний гол в кінці матчу вже на 90+4 хвилині забив головою Шарпар.

Вольова перемога у блідому матчі дає "Волині" 3 очки і виводить команду на 5-е місце.

Україна. УПЛ (Ліга Парі-матч). 6 тур.

"Волинь" - "Олімпік" - 1:0

Гол: Шарпар, 90+4

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4858 | Додав: adminA | Теги: Волинь вирвала перемогу у Олімпіка

Кан: "Баварія" зобов’язана досягати хоча б мінімального
"Індепендьєнте" пробилося до фіналу Копа Судамерікана. ВІДЕО
Сьомін сформував тренерський штаб
Національна збірна України з футболу посідає 24-те місце у оновленому за серпень рейтингу ФІФА
Півмільярда за один гол за матч для "Ман Сіті"
Ярославський запевняє, що не байдужий до того, що відбувається в українському футболі
Мхітарян: Рівень "Браги" нас не цікавить
Кака: Гол - це те, що мені було потрібно
Ліга Європи: "Карпати" - "Рейк'явік"
Склад учасників сьогоднішнього жеребкування 1/8 фіналу Ліги чемпіонів і 1/16 - Ліги Європи