Чт, 18-04-2024, 20:39

22:17
"Волинь" - "Таврія" 0:1. ВІДЕО

Луцька "Волинь" у себе вдома зазнала поразки із мінімальним рахунком від сімферопольської "Таврії".

Підопічним Олега Лужного вдалося засмутити вболівальників луцької "Волині”. Перемога у сьогоднішньому поєдинку дозволила кримчанам піднятися на 6 місце у турнірній таблиці та з хорошим настроєм почати підготовку до поєдинку проти "Ворскли”.

Команди активно розпочали поєдинок у Луцьку, вирішивши не затягувати із завданням на матч. На 5 хвилині протистояння "Таврія” отримала право пробивати штрафний удар, який ідеально виконав Сергій Назаренко. Після пропущеного голу "Волинь” кинулася зрівнювати рахунок, проте ніяк не могла пройти надійну оборону гостей, а коли захисники були безпомічними, то команду рятував Сергій Погорілий.

У другій половині зустрічі команди грали на зустрічних курсах. Темп гри був досить високий, проте атаки були не дуже гострими та небезпечними. Останні хвилини матчу пройшли біля воріт "Таврії”, проте господарі поля так і не змогли вирвати із рук суперника хоча б очко. Зустріч завершилася з рахунком 0:1 на користь сімферопольців, які при не надто переконливій грі все ж вивозять із Луцька таку важливу перемогу.

"Волинь" - "Таврія" - 0:1

Гол: Назаренко 5

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 41515 | Додав: adminA | Теги: Волинь - Таврія 0:1. ВІДЕО

Товариський матч Росія - Болгарія: Адвокат здобув першу перемогу на чолі збірної
Запорізький "Металург" розійшовся миром з "Різеспором"
Гомес: Важко бути джокером