Пт, 29-03-2024, 00:29

18:42
"Волинь" - "Шахтар" - 2:0. ВІДЕО
Луцька "Волинь" здобула перемогу з переконливим рахунком над чемпіоном України - донецьким "Шахтарем".

Ну що ж, підопічні Віталя Кварцяного створили справжню сенсацію, обігравши команду Мірчі Луческу. Мало хто очікував, що це протистояння завершиться з таким рахунком, тим більше ніхто не міг представити, що господарі зуміють зберегти свою ворота сухими.

З перших хвилин поєдинку стало зрозуміло, що "гірники" діятимуть першим номером. Постійні атаки у бік воріт Неділька інколи завершувалися небезпечними моментами, але до голів справа ніяк не доходила. Натомість господарі на 29 хвилині відкривають рахунок у матчі. Відзначився Мемешев. Команда Луческу доклала значних зусиль, щоб зрівняти рахунок ще до перерви, але на відпочинок суперники так і пішли з рахунком 1:0.

У другій половині матчу "Шахтар" продовжував домінувати на полі, але підібрати ключ до воріт Волині було дуже складно. М'яч вперто не летів у сітку. Чого не скажеш про господарів, які не упустили свій шанс й збільшили перевагу. Справи у "гірників" стали дуже погані. Фред, Бернард та Коста створили чимало гострих епізодів, однак ворота "хрестоносців" залишалися неприступними.

У підсумку все так і завершилося з рахунком 2:0. Звичайно, у такому результаті є доля фарту, але це не применшує заслуг команди Віталія Кварцяного. Таким чином, "Волинь" сьогодні всіх приємно здивувала та добавила інтриги у боротьбі за призові місця чемпіонату України.

"Волинь": 42. Неділько, 3. Сімінін, 6. Шиков, 14. Масло, 8. Немчанінов, 10. Ерік Бікфалві, 11. Мемешев, 79. Бабатунде, 88. Скоба, 15. Матей, 77. Шумахер
Запасні: 74. Кичак, 16. Шиш Г., 20. Задерецький, 23. Шершун, 4. Приндета, 19. Селін А., 89. Козьбан

"Шахтар": 32. Каніболоцький А., 33. Срна, 5. Кучер, 38. Кривцов, 31. Ісмаїлі, 6. Степаненко, 10. Бернард, 8. Фред, 11. Едуардо, 20. Коста, 9. Адріано
Запасні: 30. П'ятов, 13. Шевчук В., 3. Хюбшман, 17. Фернандо, 77. Ілсінью, 28. Тайсон, 19. Феррейра

"Волинь" - "Шахтар" - 2:0

Голи: Мемешев 24, 69

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4961 | Додав: adminA | Теги: Волинь - Шахтар - 2:0. ВІДЕО

Аржанов та Польовий уже майже гравці "Арсенала"