20:35
"Волинь" - "Металург" З - 0:0

Луцька "Волинь" зіграла у суху нічию з запорізьким "Металургом".

Поєдинок у Луцьку не подарував вболівальникам видовищної гри, проте й сумувати глядачам на стадіоні не довелося.

З перших хвилин матчу господарі намагалися захопити ініціативу, проте "металурги” не збиралися приймати гру, яку їм хотіли нав'язати суперники. Згодом запоріжці почали створювати моменти біля воріт Старцева та почали діяти першим номером, натомість "хрестоносці” не могли організувати жодної небезпечної атаки.

У другій половині матчу стиль гри не змінився. Суперники грали від оборони та не поспішали йти вперед великими силами. Ближчим до взяття воріт був "Металург”, однак пробити голкіпера "Волині” ніяк не вдавалося. Навіть реалізувати пенальті на 77 хвилині у ворота господарів поля не вдалося, оскільки Старцев вгадав, куди проб'є Рудика.

Таким чином, ця нічия дозволила командам набрати по одному очку та більш-менш успішно дебютувати Анатолію Пісковцю на почаді в.о. головного тренера "Волині”.

"Волинь": 1. Старцев М., 3. Сімінін, 5. Занєв, 6. Шиков, 14. Масло, 18. Приндета, 29. Кінаш, 57. Щедрий, 89. Лопес (до 72 '), 90. Пилипчук, 2. Овонікоко (до 46 ')
Заміни: 11. Савіч (c 46 '), 19. Бабир (c 72 ')
Запасні: 78. Литовченко, 15. Шандрук, 38. Насонов, 10. Бікфалві, 60. Мучак

"Металург" З: 12. Грдлічка, 2. Сахневич, 4. Матеус, 21. Нестеров, 13. Коротецький, 5. Йокіч М., 9. Гавриш, 19. Рудика, 39. Опанасенко, 8. Ібраїмі (до 46 '), 21. Штурко (до 61 ')
Заміни: 10. Жуніор (c 46 'до 91'), 37. Лазарович (c 61 '), 18. Слім (c 91 ')
Запасні: 1. Руденко, 27. Іліч, 7. Матяж, 36. Юсов

Нереалізований пенальті: Рудика 77

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4885 | Додав: adminA | Теги: Волинь - Металург З - 0:0

Стартові матчі 6-го туру ЛЄ: ПАОК, "Наполі" і "Севілья" виходять у плей-офф