Пт, 26-04-2024, 13:11

21:28
"Волинь" - "Металург" Д - 1:1

Луцька "Волинь" у напруженому матчі продемонструвала кращий футбол, проте переграти донецький "Металург" підопічним Кварцяного не вдалося.

Господарі поля розпочали поєдинок більш агресивно та відразу дали зрозуміти, хто сьогодні гратиме першим номером. На тривалий, але не шквальний, штурм "Волині" гості не могли нічим відповісти. Донеччанам було важко навіть підібратися до воріт Шуста, вже не кажучи про гольові моменти. Втім саме команді П’ятенка вдалося відкрити рахунок. Відбулося це на 42 хвилині протистоянні.

Святкування донеччан тривало лише мить. Вже через кілька хвилин Бікфалві відновив паритет, відтак довелося розпочинати все спочатку. Відзначимо, що це 17-ий гол нападника "хрестоносців" у сезоні, що дозволило йому очолити таблицю бомбардирів УПЛ.

У другій половині зустрічі події розвивалися менш активно. Команди діяли дуже обережно, а ініціативою й далі володіли лучани. Завершальні хвилини були напруженими, але врешті-решт все так і завершилося нічиєю 1:1. "Волинь" фінішує у чемпіонаті на 6 сходинці, відразу за ними розташувався "Металург", хоча донеччан ще можуть посунути нижче.

Голи: Поступаленко 41, Бікфалві 42

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4999 | Додав: adminA | Теги: Волинь - Металург Д - 1:1