Пт, 26-04-2024, 06:01

21:21
"Волинь" - "Металург" Д - 1:0. ВІДЕО
Луцька "Волинь" у напруженому поєдинку здобула перемогу з мінімальним рахунком над донецьким "Металургом".

Матч у Луцьку не запам'ятався яскравими моментами, чи видовищною грою у виконанні обох команд. "Волинь” та "Металург” продемонстрували посередній футбол та створили на двох лише кілька небезпечних моментів. Варто зазначити, що більш цікаву гру глядачі мали можливість спостерігати у другій половині зустрічі, адже першу 45-ти хвилинку команди просто провалили.

Долю поєдинку вирішив єдиний гол, який на 87 хвилині забив Дмитро Козьбан. "Металург” намагався врятувати хоча б нічию, але часу було дуже мало, тож у підсумку матч завершився мінімальною перемогою господарів поля. Незважаючи на те, що "Волинь” здобула три очки, Віталій Кварцяний залишився незадоволений результатом, адже його команда діяла не надто злагоджено та результативно. Теж саме можна сказати про "Металург”, який попри невиразну гру зазнав ще й поразки.

"Волинь": 42. Неділько, 3. Сімінін, 6. Шиков (к), 14. Масло, 2. Леандро, 29. Кінаш, 88. Скоба, 20. Задерецький, 79. Бабатунде, 99. Рамон, 77. Шумахер
Запасні: 74. Кичак, 91. Парцванія, 4. Приндета, 89. Козьбан, 10. Бікфалві, 8. Нємчанінов, 21. Матуку

"Металург" Д: 79. Паньків, 23. Насонов, 4. Чечер (к), 24. О'Ді, 7. Морозюк, 44. Прийма, 13. Макрідіс, 14. Александре, 8. Нельсон, 9. Лазіч, 19. Даніель
Запасні: 12. Бандура, 2. Баранівський, 90. Тимофієнко, 33. Мамутов, 35. Трояновський, 27. Мгуні

"Волинь" - "Металург" Д - 1:0

Гол: Козьбан 87

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4996 | Додав: adminA | Теги: Волинь - Металург Д - 1:0. ВІДЕО

Екс-захисник збірної України В'ячеслав Чечер відправився до кінця року в оренду до "Карпат"
Алекс Фергюсон став головним довгожителем "Манчестер Юнайтед" і побив рекорд Метта Басбі
Сьомін приїде на матч "Динамо" - "Шериф"
Стеценко: Ми не вимагатимемо від Рамоса в перший же сезон потрапити в Лігу чемпіонів
Шевченко: У відпустку пішов здоровим