Ср, 24-04-2024, 11:22

19:06
"Волинь" - "Говерла" - 0:1. ВІДЕО
Стартовий матч 13-го туру відбувся в Луцьку. Місцева "Волинь" на останніх хвилинах пропустила від "Говерли" і зазнала шостої поразки в поточному чемпіонаті.

Перший тайм жодна з команд не може записати собі в актив. Футбол був відверто нудний: занадто багато єдиноборств, м'яч частіше перебував за межами поля, ніж у грі. За перші 45 хвилин запам'яталася лише фірмова заміна від Кварцяного і два моменти Душана Савіча за декілька хвилин до перерви. Македонець двічі виходив на побачення з Литовченком. але в першому епізоді пробив у воротаря, а в другому замість удару виконав незрозумілий пас. Своє слово Савіч, якого в Луцьку, схоже, відверто недооцінили, скаже наприкінці гри.

В другому таймі гра пожвавилася і команди почали частіше турбувати воротарів суперника. Хороші моменти, щоб відкрити рахунок мали Люлька та Бабатунде, але захисник "Говерли" пробив головою повз ворота, а хавбек "Волині" поцілив у стіку. Розв'язка настала на 82-й хвилині. Скориставшись метушнею у штрафному майданчика господарів, ворота Литовченка розстріляв Савіч. Вже в доданий арбітром час (6 хвилин!) декілька можливостей зрівняти рахунок мав Бабатунде, але нігерійцю знову забракло влучності.

"Волинь" - "Говерла" - 0:1

Гол: Савіч (82)

"Волинь": Литовченко, Сімінін, Масло, Шиков, Шиш, Матуку (Задерецкій, 73), Скоба (Парцванія, 32), Бабатунде, Матей (Бікфалві, 46), Гошкодеря, Шумахер.

"Говерла": Надь, Люлька (Орос, 54), Єзерський, Лисицький, Леандро, Балафас, Буяльський, Савіч (Іканде, 85), Кочіш, Балашов (Лисенко, 70), Нікулае.

Попереджені: Шиков, Парцванія - Нікулае, Балафас, Орос.

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4899 | Додав: adminA | Теги: Волинь - Говерла - 0:1. ВІДЕО

Маркевич: Розцілував Мілевського після матчу
Рікарду Карвальо офіційно став гравцем "Реала"
Серія А. Відеоогляд матчів суботи. ВІДЕО
Кубкова кампанія розпочинається: відбулося жеребкування попередніх етапів розіграшу "Датагруп-Кубку України" сезону-2010/11