Пт, 29-03-2024, 01:15

21:02
"Волинь - "Дніпро" - 1:3. ВІДЕО
Продемонструвавши достойну гру, луцька "Волинь" все ж не змогла здобути очок в домашньому матчі з "Дніпром".

Перший тайм розпочався масованими атаками господарів. Найактивнішими у складі лучан були Ерік Бікфалві та молодий Дмитро Задерецький. Проте автором першого голу в матчі став бразилець Шумахер. Захисники "Дніпра" дали форварду дуже багато часу на обробку м'яча і той легко переграв Бойка. Були у "Волині" шанси подвоїти перевагу. Особливо запам'ятався момент того ж Задерецького, який увірвався у штрафний майданчик гостей, але на швидкості не влучив у дальній кут воріт Бойка. "Дніпро" відігрався дуже ефектно. Комбінація за участю Коноплянки, Зозулі і Джуліано завершується результативним ударом останнього практично по порожніх воротах.

У другому таймі команди почали діяти з оглядкою на власні тили, від чого гра стала закритою і дуже нервовою. Хуанде Рамос пішов у ва-банк, випустивши на поле Калініча та Селезньова. Переломний момент трапився на 65 хвилині. Ярослав Кінаш отримав другу жовту картку за явний намір завдати травму Євгенові Коноплянці. Після цього епізоду гості взяли гру під свій контроль. Героєм матчу став Євген Селезньов, який забив два голи за дві хвилини. У першому випадку - ударом головою з меж воротарського майданчика, в другому - у порожні ворота після пасу Калініча.

"Волинь" - "Дніпро" - 1:3

Голи: Шумахер (29), Джуліано (38), Селезньов (74, 75).

"Волинь": Неділько, Шиков, Масло, Шершун, Задерецкій, Немчанінов, Гошкодеря (Кінаш, 41), Скоба, Бікфалві (Бабир, 58) , Мемешев, Шумахер (Парцванія, 78).

"Дніпро": Бойко, Мазух, Чеберячко, Стрініч (Селезньов, 62), Федецький (Мандзюк, 37), Кравченко (Калініч, 56), Джуліано, Коноплянка, Ротань, Зозуля, Матеус.

Вилучення: Кінаш (65).

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4912 | Додав: adminA | Теги: Волинь - Дніпро - 1:3. ВІДЕО