Чт, 25-04-2024, 01:32

16:22
"Волинь" - "Дніпро" - 1:1. ВІДЕО

Три вилучення! Безліч моментів! І знову "Дніпро" втрачає очки. Схоже, гру у Луцьку обоворюватимуть ще довго.

Першим поле покинув Дуглас. Він збив Савіча у власному карному, що було розцінено арбітром, як "фол останньої надії”. Бікфалві з пенальті впевнено переграв Лаштувку.

Навіть у меншості підопічні Рамоса не знітилися і йшли вперед. Щоправда, атакувала й "Волинь”. І коли вже здавалося, що в першому таймі голів не буде, Джуліано, на другій компенсованій хвилині, таки змусив Старцева виймати кулю із воріт.

Здавалося б, гравці "Дніпра” знову будуть скаржитися на суддівство, тільки от до 69-ї хвилини у меншості вже були господарі. На 60-й хвилині пішов відпочивати Ізворану, а потім поле покинув Шиков.

Однак навіть у більшості гості більше забити так і не зуміли, хоча нагод для взяття воріт гості мали чимало. Що ж до "Волині”, то вона контратакувала, і одного разу лучанам ледь таки не вдалося забити зусиллями... Федецького. Артем влучив у стійку власних воріт.

Та, як з'ясувалося після фінального свистка, остаточний рахунок було встановлено ще у першому таймі. Нічия, яка ще більше віддалила "Дніпро” від омріяного "срібла”.

"Волинь” - "Дніпро” - 1:1 (1:1)

Гол: Бікфалві, 20 (з пен.) - Джуліано, 45+2

22vlddg по landsgraaf
Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4874 | Додав: adminA | Теги: Волинь - Дніпро - 1:1. ВІДЕО

Вболівальники "Баварії" у листопаді найкращим назвали Анатолія Тимощука
Фатіх Терім може очолити київське "Динамо"
Юрій Сьомін найближчим часом збирається до Англії
Алієв забив, але його команда не виграє, "Дінамо" Вороніна зупинило "Зеніт". Результати 17 туру РПЛ