Чт, 28-03-2024, 14:20

16:43
"Волинь" - "Динамо" - 1:4. ВІДЕО
Луцька "Волинь" ризикнула зіграти із "Динамо" у відкритий футбол, подарувавши красивий матч, але поплатившись при цьому розгромною поразкою.

Футболісти обох команд подарували неймовірний перший тайм для луцьких вболівальників на стадіоні і всіх, хто дивився матч по телевізору. Кияни могли забивати уже в дебюті: за гру рукою від Матуку арбітр призначив пенальті, але Гусєв поцілив у поперечку.

Щоправда, довго ворота "Волині" "сухими" не залишалися. Той же Гусєв частково реабілітувався за промах з "точки" вивівши Безуса на хорошу ударну позицію в штрафному господарів: спочатку удар динамівця відбив Неділько, але на добиванні той же Безус таки пробив кіпера "Волині".

Господарі відповіли практично миттєво. Немчанінов отримав м'яч і з підйому вистрілив в самісіньку дальню дев'ятку Шовковського - без шансів для воротаря "Динамо". Ще за десять хвилин Браун Ідейє у невластивій для себе манері видав дуже тонкий пас на Ярмоленка, і той рандеву із Недільком не змарнував - 2:1 на користь киян. До перерви Ярмоленко міг ще забивати принаймні двічі, але два його удари неймовірним чином витягнув Неділько. Особливо запам'ятався другий удар - практично від власної лави запасних.

По перерві "Волинь" практично одразу пішла ва-банк, аби принаймні зрівняти рахунок. За такої гри питання стояло "або/або": або "Волинь" зрівняє, або "Динамо" заб'є на контратаках. До слова, підопічні Блохіна у цей вечір розкатували зразкові контратаки і практично зі стартом тайму стало зрозуміло, що питання стоїть лиш у тому, скільки "Динамо" заб'є на при такій грі. Забили кияни два - авторами голів стали Ярмоленко та Ідейє - хоча моментів створили на два матчі.

Ця перемога суттєво підтягнула "Динамо" у турнірній таблиці. Кияни хоч і лишилися на п'ятій сходинці, але від першого на даний момент "Шахтаря" їх відділяє лише 5 очок, що в середині турнірної дистанції уже не виглядає чимось катастрофічним.

"Волині" лише можна висловити слова подяки за те, що наважилася грати з "Динамо" у відкритий футбол, подарувавши футбольній громадськості красивий матч. Хоча, є велика підозра, що тренер луччан Віталій Кварцяний після поєдинку багато говорив у роздягальні. Але це були явно не слова подяки для своїх гравців

"Волинь": Неділько, Матуку, Масло, Шиков (к), Шиш, Скоба, Матей, Мемешев, Немчанінов, Ерік, Шумахер

Запасні: Літовченко, Шершун, Гощкодеря, Козьбан, Задерецький, Парцванія, Приндета

"Динамо": Шовковський (к), Даніло Сілва, Вукоєвіч, Хачеріді, Макаренко, Аруна, Віда, Безус, Ярмоленко, Гусєв, Ідейє.

Запасні: Коваль, Ленс, Дуду, Тремулінас, Беланда, Цуріков, Мбокані.

Голи: Немчанінов, 25 - Безус, 22, Ярмоленко, 35, 70, Ідейє, 67

"Волинь" - "Динамо" - 1:4

Категорія: Прем'єр ліга України | Переглядів: 4875 | Додав: adminA | Теги: Волинь - Динамо - 1:4. ВІДЕО