Пт, 19-04-2024, 19:42

15:25
"Відпрацював на 120 відсотків": Миколенко виокремив героя переможного матчу збірної України проти Вірменії

Віталій Миколенко / фото: УЄФА

Захисник збірної України Віталій Миколенко задоволений тим, як склався поєдинок 5-го туру Ліги націй проти Вірменії (5:0).

Олександр Тимчик
22’
Олександр Зубков
57’
Артем Довбик
69’
Данило Ігнатенко
81’
84’

"Перші хвилини матчу були дуже важкими для нас, але ми впоралися, і результат – на табло. Важливим був саме перший забитий м'яч, і я дуже радий за Сашка Тимчика. Перед нами стояло завдання – замикати дальню стійку, він там опинився і спрямував м'яч у сітку. Радий за нього – гол плюс пас. На мою думку, він сьогодні відпрацював на всі 120 відсотків.

По перерві важливо було забити вдруге, щоб трішки заспокоїти гру. Але для мене як для захисника найважливіше, коли ти виграєш 1:0, надійно зіграти в обороні. Я вважаю, що ми добре відіграли в захисті і, якби навіть більше не забили, навряд чи пропустили б. 1:0 – це теж три очки.

Сил сьогодні на полі я залишив багато, але за збірну по-іншому ніяк. Почуваюся не так ідеально, як хотів би, але в цілому добре. Сьогодні в нас буде переліт до Кракова, де ми пройдемо відновлювальні процедури й почнемо готуватися до матчу із Шотландією", – цитує Миколенка прес-служба УАФ.

Категорія: Інтерв'ю і футбольна аналітика | Переглядів: 4151 | Додав: adminA | Теги: Відпрацював на 120 відсотків: Микол