Головний тренер Кривбаса Юрій Вернидуб поділився думками щодо гри своїх підопічних після поразки Динамо (1:3) у матчі 29-го туру УПЛ.
Україна
29 тур
Динамо
3 : 1
Кривбас
15:30 18:05:2024
4’
Владислав Ванат
6’
Микола Шапаренко
81’
Владислав Дубінчак
Єгор Твердохліб
19’
"Коли ти за 3 тури дізнаєшся, що ти вже бронзовий призер і розумієш, що вище голови не зможеш стрибнути – важко налаштувати хлопців. Але вони виходять і грають. Ми хотіли грати у футбол. Була купа моментів від обох команд. Пощастило більше Динамо.
Якби не цей незрозумілий пенальті. Я не розумію такі пенальті. Боротьба плече у плече, людина падає і пенальті. Я його передивився мінімум 5 раз – там йде боротьба корпус в корпус. Який пенальті? Як з цього починати? Тому відразу другий пропустили. Згодом налаштувались, забили.
Ті матчі, які ми програли... З СК Дніпро-1, з Поліссям, який ми грали 2 дні... Я не кажу про це, бо для нас це нормально. Я завжди говорю, що тяжко там, де нас немає. Я кажу футболістам, що ви щасливі люди, що займаєтесь своєю справою, а не є там, де перебуває більшість наших хлопців, які дозволяють грати нам 2 дні. Якщо потрібно, то будемо грати 3 та 4 дні.
Сподіваюсь, що всі невдачі залишаться у цьому сезоні, ми зможемо влітку підсилитись. Я завжди казав, що завоювати щось – не так тяжко, як втримати те, що ти здобув. Я не хочу вітати Динамо зі сріблом, бо розумію, що так сталось – вони хотіли здобути більшого. Це також нагорода, це нормально.
Чого не вистачило в останніх іграх (3 поразки в 4 матчах, – прим.)? Якби перед матчем з Поліссям футболісти не дізналися, що СК Дніпро-1 програв Олександрії, то можливо все склалося б трошки інакше. Ми налаштовувались боротися до кінця. Ми перебували на базі перед грою і коли я почув ці крики, то зрозумів, що доведеться налаштовувати гравців, щоб дограти цей чемпіонат.
Але я все одно не розумію, коли футболіст виходить на поле і робить все на 50-60%. Ти повинен проявляти себе ще краще, навіть якщо ти вже здобув бронзу. Ти повинен показувати, що ти хочеш надалі здобувати кращі нагороди, зробити ще 1 крок, здобути срібло, а вже потім думати про завоювання чемпіонства.
Ми подивимось, можливо з деякими гравцями не будемо продовжувати контракти. З кимось ми вже підписали нові угоди. Це нормально. Це щоденна робота. Я буду робити усе можливе, щоб ми зростали з кожним роком. Інакше навіщо тоді працювати тренером якщо у тебе немає цілей?
Ми з перших турів поставили завдання, що повинні боротись за чемпіонство. Коли у нас все вдавалось, і ми потрапили на першу сходинку я казав, що такий шанс буває 1 раз у житті. Якщо не вдасться – нічого страшного, буває. Так, там були пропуски матчів, але я не хочу про них говорити. Те, як їх догравали – я не хочу про це говорити. Не може бути такого, щоб пропущені матчі догравали так, що грають з однією командою двічі поспіль. Я цього не розумію. Всі команди повинна бути у рівних умовах. Тоді наш чемпіонат буде сильнішим, цікавішим", – цитує Вернидуба Tribuna.
|